Konkurs FOTO "Miasto Nocą"

Wciąż jesteśmy pod wrażeniem Waszych prac konkursowych o tematyce Twarze świata! Dlatego postanowiliśmy zaprosić Was do następnej foto- zabawy, która zaczyna się już teraz, czyli 6 lutego 2012!

Podzielcie się z nami swoimi zdjeciami, na których można podziwiać miasta nocą … Może to być miasto odwiedzone przez Was podczas podróży, może być Wasze rodzinne miasto, do którego macie sentyment :-)

Konkurs "Miasto Nocą" to kolejna szansa na zebranie w jednym miejscu najpiękniejszych zdjęć miast w nocnej odsłonie. Do dzieła Globtroterzy!

ZASADY konkursu są proste:

1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2.Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem "konkurs" w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Atrakcyjne Nagrody dla najlepszych prac!

Dokładne informacje znajdziecie w Regulaminie konkursu.

Autorzy nagrodzonych prac otrzymają książki ufundowane Wydawnictwo Bezdroża oraz Helion.

1."Noc w obiektywie. Kreatywna fotografia" Harold Davis, Helion
2."Tajniki ekspozycji i systemu strefowego dla fotografów cyfrowych" Lee Varis, Helion
3."Petersburg. Miasto białych nocy" Bezdroża
4."Lwów. Miasto Wschodu i Zachodu" Bezdroża
5."Londyn. Przewodnik celownik" Bezdroża

Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe


Regulamin konkursu
1.Organizatorami Konkursu "MIASTO NOCą"jest serwis Globtroter.pl oraz Wydawnictwo Bezdroża i Helion.
2.W konkursie może wziąć udział każdy zarejestrowany Użytkownik serwisu Globtroter.pl, kto zapozna się z regulaminem i akceptuje jego warunki.
3.Prace konkursowe można zgłaszać od 6.02.2012 do 6.03.2012.
4.Liczba prac nadesłanych przez jednego uczestnika Konkursu jest ograniczona do 3 zdjęć .
5.Zgłoszenie zdjęć do Konkursu następuje poprzez jego zamieszczenie w galerii zdjęć na serwisie Globtroter.pl z nadanym przez siebie tytułem poprzedzonym wyrazem KONKURS.
6.Wszystkie dodane przez uczestników konkursu zdjęcia będą do wglądu dla użytkowników Globtrotera na profilu Miasto_nocą_Konkurs. Aktualizacja bazy zdjęć będzie przeprowadzana raz dziennie.
7.Jury powołane przez Organizatorów wybierze 5 zdjęć, których autorzy zostaną nagrodzeni książkami Wydawnictwa Bezdroża oraz Helion.
8.Uczestnicy Konkursu poprzez zamieszczenie swoich zdjęć w galerii na stronie www.globtroter.pl i nadaniu tytułu zgodnego z wymogami regulaminu wyrażają akceptacje regulaminu.
9.Lista osób nagrodzonych w Konkursie zostanie podana na serwisie Globtroter.pl w terminie do 1 miesiąca od zakończenia Konkursu.
10.Organizatorzy Konkursu zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie. W takiej sytuacji zmieniony regulamin zostanie niezwłocznie opublikowany na stronie www.globtroter.pl

Zobacz poprzednie konkursy


Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies