Rozwiazanie konkursu Podróż marzeń

Pora na wyłonienie zwycięzców konkursu Podróż marzeń!

Wszystkim, którzy podzielili się z nami i Wami wrażeniami z podróży lub opisali podróż, o której marza, bardzo dziękujemy! Mamy nadzieję, że Wasze relacje zainspirujš innych do podróży :-)

Miło czytało się Wasze prace, trudniej oceniało- każda ma w sobie to COŒ...

Wraz z współorganizatorem konkursu firmš ABE- IPS postanowiliœmy nagrodzić autorów trzech prac:

1.Konkurs - wymarzona Portugalia › autor: Bastista
2.Mikrokraje Europy za jednym razem - KONKURS › autor: tkos
3.KONKURS" USA – Nie tylko „Route 66” › autor: Arni

Gratulujemy!!!

Ze zwycięzcami skontaktujemy się na priva i poprosimy o wybór nagrody:

I nagroda- do wyboru jeden z przewodników: Discover Egypt, Egypt, Mozambique, Zambia and Malawi, Argentina TSK 7e, Bolivia, Honduras & the Bay Islands, Beijing City Guide, Beijing Encounter, Belgium & Luxembourg, Brittany & Normandy, Discover France, Discover Germany, Discover Great Britain, Discover Greece, Discover Ireland. II i III nagroda- do wyboru jeden z przewodników” Africa Phrasebook, Bostwana & Namibia, Egypt, Egyptian Arabic Phrasebook, Ethiopian Amharic Phrasebook, Fez Encounter, Kenya, Madagascar & Comoros, Marrakesh Encounter, Mauritius Reunion & Seychelles, Mozambique, Tunisia,

Miła wiadomoœć: wszyscy uczestnicy konkursu otrzymajš rabat od 15 do 40% na przewodniki wydawnictwa ABE- IPS. Szczegóły podamy w mailu.Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies