KONKURS FOTO "Tam wrócę!"
Nagroda Voucher noclegowy za 700zł

Przed nami kolejne emocje konkursowe :-) Tym razem, wspólnie z partnerem konkursu - operatorem kempingowym Vacansoleil, zapraszamy do udziału w Konkursie Foto "Tam wrócę!".

Do 28.02.2014 czekamy na Wasze zdjęcia! Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami z miejsc, które na zawsze zapadły w Waszą pamięć i podbiły Wasze serca. Zgłaszajcie do konkursu zdjęcia, które można podpisać "Tam wrócę!". Być może dzięki temu, Wasze marzenia się spełnią ;-)Już po raz drugi w jury konkursu zasiądą podróżnicy, fotografowie obecni na serwisie Globtroter.pl. Nadesłane prace ocenią wstępnie: kasy1, Diesel, Przemyslaw Supernak oraz Swift, a następnie spośród wybranych przez glob-jury zdjęć redakcja Globtrotera wskaże 3 prace zwycięskie oraz przyzna 3 wyróżnienia.
Dodaj zdjęcia lub Zobacz już dodane

Na zwycięzców Konkursu Foto "Tam wrócę" czekają nagrody:


Miejsce I, II, III:
1. Vouchery o wartości 700 zł każdy ważny do końca 2014 roku. Dotyczą noclegów w domkach wakacyjnych lub namiocie. Kempingi położone są w ciekawych miejscach także dla miłośników natury, trekingu i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Kemping Vacansoleil w Limone nad Gardą.

2. Książki – albumy „Wyspy marzeń” wydane przez Wydawnictwo Arkady.Trzy wyróżnienia:
Książki „Stary, młodzi i morze” Marcina Jamkowskiego i Jacka Wacławskiego wydanej przez Bezdroża. Globtroter.pl objął patronat nad książką.
ZASADY konkursu są proste:
1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2.Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem "konkurs" w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki:
Regulamin konkursu
Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe
Dodaj Swoje zdjęcia
Zobacz poprzednie konkursy
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies