KONKURS FOTO "Tam wrócę!"
Nagroda Voucher noclegowy za 700zł

Przed nami kolejne emocje konkursowe :-) Tym razem, wspólnie z partnerem konkursu - operatorem kempingowym Vacansoleil, zapraszamy do udziału w Konkursie Foto "Tam wrócę!".

Do 28.02.2014 czekamy na Wasze zdjęcia! Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami z miejsc, które na zawsze zapadły w Waszą pamięć i podbiły Wasze serca. Zgłaszajcie do konkursu zdjęcia, które można podpisać "Tam wrócę!". Być może dzięki temu, Wasze marzenia się spełnią ;-)Już po raz drugi w jury konkursu zasiądą podróżnicy, fotografowie obecni na serwisie Globtroter.pl. Nadesłane prace ocenią wstępnie: kasy1, Diesel, Przemyslaw Supernak oraz Swift, a następnie spośród wybranych przez glob-jury zdjęć redakcja Globtrotera wskaże 3 prace zwycięskie oraz przyzna 3 wyróżnienia.
Dodaj zdjęcia lub Zobacz już dodane

Na zwycięzców Konkursu Foto "Tam wrócę" czekają nagrody:


Miejsce I, II, III:
1. Vouchery o wartości 700 zł każdy ważny do końca 2014 roku. Dotyczą noclegów w domkach wakacyjnych lub namiocie. Kempingi położone są w ciekawych miejscach także dla miłośników natury, trekingu i innych aktywności na świeżym powietrzu.

Kemping Vacansoleil w Limone nad Gardą.

2. Książki – albumy „Wyspy marzeń” wydane przez Wydawnictwo Arkady.Trzy wyróżnienia:
Książki „Stary, młodzi i morze” Marcina Jamkowskiego i Jacka Wacławskiego wydanej przez Bezdroża. Globtroter.pl objął patronat nad książką.
ZASADY konkursu są proste:
1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2.Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem "konkurs" w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki:
Regulamin konkursu
Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe
Dodaj Swoje zdjęcia
Zobacz poprzednie konkursy
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies