Konkurs FOTO "Tam wrócę" rozstrzygnięty!
Konkurs Foto „Tam wrócę!” został rozstrzygnięty. Tym razem nadesłaliście ponad 340 zdjęć! Tym samym został pobity rekord konkursowej bazy. Dzięki Wam powstała baza miejsc, które mogą inspirować innych Globtroterów do podróży lub choćby do ich planowania.

Wybór nagrodzonych i wyróżnionych nie był jak zwykle łatwy; tym razem wyjątkowo trudno było wskazać najlepsze zdjęcia, ponieważ tematyka konkursu wprowadzała bardzo osobisty emocjonalny akcent. Zarówno glob jury jak i redakcja oceniała zdjęcia przez pryzmat techniki jak i emocji jakie udało się przekazać autorowi zdjęcia. Połączenie tych dwóch kryteriów i wskazanie zwycięzców oraz wyróżnionych było nie lada wyzwaniem!

Wspólnie z glob jury (kasy1, Diesel, Przemysław Supernak, Swift) wybraliśmy 6 zdjęć; autorom trzech prac przyznaliśmy kolejne trzy miejsca, a trójce autorów wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy, a uczestnikom Konkursu – dziękujemy za udział!

Nagrody główne - vouchery Vacansoleil o wartości 700 zł oraz książki „Wyspy marzeń” wydane przez Arkady trafią do:

MIEJSCE I, Autor:baracuda77


MIEJSCE II, Autor:Amaranta


MIEJSCE III, Autor:CzesiuWyróżnienia- książki „Stary,młodzi i morze” Wydawnictwa Bezdroża trafią do:

Autor:Tomekzuk


Autor:Jacek11111


Autor:Patrycja Walczak


Zdradzimy Wam, że już wkrótce kolejny konkurs fotograficzny

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies