Konkurs FOTO "Tam wrócę" rozstrzygnięty!
Konkurs Foto „Tam wrócę!” został rozstrzygnięty. Tym razem nadesłaliście ponad 340 zdjęć! Tym samym został pobity rekord konkursowej bazy. Dzięki Wam powstała baza miejsc, które mogą inspirować innych Globtroterów do podróży lub choćby do ich planowania.

Wybór nagrodzonych i wyróżnionych nie był jak zwykle łatwy; tym razem wyjątkowo trudno było wskazać najlepsze zdjęcia, ponieważ tematyka konkursu wprowadzała bardzo osobisty emocjonalny akcent. Zarówno glob jury jak i redakcja oceniała zdjęcia przez pryzmat techniki jak i emocji jakie udało się przekazać autorowi zdjęcia. Połączenie tych dwóch kryteriów i wskazanie zwycięzców oraz wyróżnionych było nie lada wyzwaniem!

Wspólnie z glob jury (kasy1, Diesel, Przemysław Supernak, Swift) wybraliśmy 6 zdjęć; autorom trzech prac przyznaliśmy kolejne trzy miejsca, a trójce autorów wyróżnienia. Wszystkim gratulujemy, a uczestnikom Konkursu – dziękujemy za udział!

Nagrody główne - vouchery Vacansoleil o wartości 700 zł oraz książki „Wyspy marzeń” wydane przez Arkady trafią do:

MIEJSCE I, Autor:baracuda77


MIEJSCE II, Autor:Amaranta


MIEJSCE III, Autor:CzesiuWyróżnienia- książki „Stary,młodzi i morze” Wydawnictwa Bezdroża trafią do:

Autor:Tomekzuk


Autor:Jacek11111


Autor:Patrycja Walczak


Zdradzimy Wam, że już wkrótce kolejny konkurs fotograficzny

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies