Konkurs FOTO "Twarze Świata"

Zauroczeni Waszymi zdjęciami, a szczególnie portretami, postanowiliśmy zaprosić Was do następnej foto - zabawy, która zaczyna się już 1 sierpnia 2011!

Poszperajcie w swoich archiwach i podzielcie się z nami zdjęciami, na których uchwyciliście twarze ludzi spotkanych podczas Waszych podróży. Ludzi, którzy Was zaskoczyli, zachwycili, a może nawet wzruszyli...

Konkurs "Twarze świata" to szansa na zebranie w jednym miejscu najpiękniejszych portretów z podróży Globtroterów. Liczymy na Was!

ZASADY konkursu są proste:
1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2. Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem "konkurs" w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie zachwycaj się pracami innych. Dokładne informacje znajdziecie w Regulaminie konkursu.


Atrakcyjne Nagrody dla najlepszych prac!

1.Przewodnik Indie Północne. Nepal i Goa. Orientalna Mozaika- Wydawnictwo Bezdroża
2.Przewodnik Peru i Boliwia. U podnóża Andów- Wydawnictwo Bezdroża
3.Fotografia przyrodnicza. Techniki pracy najsłynniejszych fotografów natury. Chris Weston- Helion
4.Technika HDR. Warsztaty Fotograficzne. Pete Carr, Robert Correll- Helion
Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe


Regulamin konkursu
1.Organizatorami Konkursu "TWARZE śWIATA"jest serwis Globtroter.pl oraz Wydawnictwo Bezdroża i Helion.
2.W konkursie może wziąć udział każdy, kto zapozna się z regulaminem i akceptuje jego warunki.
3.Prace konkursowe można zgłaszać od 1.08.2011 do 30.09.2011.
4.Liczba prac nadesłanych przez jednego uczestnika Konkursu jest ograniczona do 3 zdjęć .
5.Zgłoszenie zdjęć do Konkursu następuje poprzez jego zamieszczenie w galerii zdjęć na serwisie Globtroter.pl z nadanym przez siebie tytułem poprzedzonym wyrazem KONKURS.
6.Wszystkie dodane przez uczestników konkursu zdjęcia będą do wglądu dla użytkowników Globtrotera na profilu Twarze_świata_Konkurs. Aktualizacja bazy zdjęć będzie przeprowadzana raz dziennie.
7.Jury powołane przez Organizatorów wybierze 4 zdjęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni książkami Wydawnictwa Bezdroża oraz Helion.
8.Wydawnictwo świat Książki zastrzega sobie możliwość zmiany nagród w przypadku wyczerpania się nakładu lub stanów magazynowych na dzień zakończenia konkursu.
9.Uczestnicy Konkursu poprzez zamieszczenie swoich zdjęć w galerii na stronie www.globtroter.pl i nadaniu tytułu zgodnego z wymogami regulaminu wyrażają akceptacje regulaminu.
10.Lista osób nagrodzonych w Konkursie zostanie podana na serwisie Globtroter.pl w terminie do 1 miesiąca od zakończenia Konkursu.
11.Organizatorzy Konkursu zastrzegają sobie możliwość zmian w regulaminie. W takiej sytuacji zmieniony regulamin zostanie niezwłocznie opublikowany na stronie www.globtroter.pl


Zobacz poprzednie konkursy


Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies