KONKURS FOTO "Warto marzyć" (Trwa do 6.10.2013)

Każda podróż zaczyna się od marzeń – tych wielkich, często jeszcze z dzieciństwa, ale też tych małych, które udaje się zrealizować „przy okazji”.

Z pewnością każdy z Was ma w swojej galerii zdjęcia, pod którymi śmiało mógłby napisać „Warto marzyć!”. Pokażmy więc wszystkim, że marzenia są po to, aby je realizować, – szczególnie te z serii podróżniczych, globtroterskich.

Przez najbliższe trzy tygodnie czekamy na Wasze zdjęcia, które ogłoszą światu że "Warto marzyć!". Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Globtroter.pl oraz Specjalistyczna Przychodnię PROSEN.Dodaj zdjęcia

Atrakcyjne Nagrody dla 3 najlepszych GlobFotografów
Autorzy trzech zdjęć, które zachwycą jury, otrzymają zestaw nagród składający się z:
- voucheru o wartości 200 zł do wykorzystania w Przychodni Specjalistycznej Prosen (oferta m.in. szczepienia, konsultacja u lekarza przed wyjazdem)
- książki - albumu „Wakacje marzeń” Wydawnictwa Arkady

Zobacz już dodane zdjęcia konkursoweZASADY konkursu są proste:
1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2.Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem „konkurs” w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki:
Regulamin konkursu
Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe
Dodaj Swoje zdjęcia
Zobacz poprzednie konkursy
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies