KONKURS FOTO "Warto marzyć" (Trwa do 6.10.2013)

Każda podróż zaczyna się od marzeń – tych wielkich, często jeszcze z dzieciństwa, ale też tych małych, które udaje się zrealizować „przy okazji”.

Z pewnością każdy z Was ma w swojej galerii zdjęcia, pod którymi śmiało mógłby napisać „Warto marzyć!”. Pokażmy więc wszystkim, że marzenia są po to, aby je realizować, – szczególnie te z serii podróżniczych, globtroterskich.

Przez najbliższe trzy tygodnie czekamy na Wasze zdjęcia, które ogłoszą światu że "Warto marzyć!". Zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Globtroter.pl oraz Specjalistyczna Przychodnię PROSEN.Dodaj zdjęcia

Atrakcyjne Nagrody dla 3 najlepszych GlobFotografów
Autorzy trzech zdjęć, które zachwycą jury, otrzymają zestaw nagród składający się z:
- voucheru o wartości 200 zł do wykorzystania w Przychodni Specjalistycznej Prosen (oferta m.in. szczepienia, konsultacja u lekarza przed wyjazdem)
- książki - albumu „Wakacje marzeń” Wydawnictwa Arkady

Zobacz już dodane zdjęcia konkursoweZASADY konkursu są proste:
1.Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
2.Dodaj do swojej galerii na Globtroter.pl ze słowem „konkurs” w tytule
3.Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki:
Regulamin konkursu
Zobacz już dodane zdjęcia konkursowe
Dodaj Swoje zdjęcia
Zobacz poprzednie konkursy
Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies