Konkurs foto "W drodze"


Nowy Konkurs Fotograficzny to kolejna okazja do wyrażenia siebie, pokazania swojej fascynacji światem poprzez zdjęcia. I oczywiście wygrania wspaniałych nagród: Rejs promem FiordLine do Norwegii, Vouchery na domki od Novasol a do tego sprzęt turystyczny i albumy.

Tym razem proponujemy wejście w bardziej refleksyjny nastrój i zastanowienie się, jak wygląda Wasza Droga, jakie emocje towarzyszą Wam podczas wędrówek- tych dalekich, w egzotyczne miejsca, jak i tych bliższych, czasami odbywanych na co dzień, które nie zawsze kojarzą się z podróżami. Pokażcie, jak to jest „być w drodze”, niekoniecznie w znaczeniu dosłownym.

Czekamy na zdjęcia zarówno o znaczeniu symbolicznym typu „podróże- moja droga życiowa”, jak i te o bardziej bezpośrednim przekazie- podzielcie się z nami krajobrazami i portretami, które podczas podróży zamknęliście w kadrze.


Termin 30.10.2015 do 10.12.2015.
Dodaj zdjęcia lub Zobacz już dodane


Nagrody

I, II miejsce:

Voucher ważny do końca roku 2016 na rejs Fjord Line dla czterech osób (taryfa ekonomiczna) w dwie strony Hirtshals- Langesund (Oslo)- Hirtshals, z samochodem (2 m wys 5 m dł), kabina 4 osobowa z oknem, realizacja z wykluczeniem miesiąca lipca i sierpnia, bez dojazdu i wyżywienia.III miejsce.

Voucher Novasol o wartości 500 zł na jednorazowy pobyt w domku w jednym z europejskich państw w okresie styczeń- grudzień 2016, bez dojazdu, wyżywienia, opłat zależnych od zużycia na miejscuDodatkowo I, II, III miejsce albumy „Wyspy warte odkrycia”, Wydawnictwo Arkady


Dwa wyróżnienia:

I wyróżnienie

Zestaw naczyń Glacier Stainless Miniamalist / GSI Outdoor oraz książka "Wielkie wyprawy. Przewodnik dla odważnych" - Jasmina Trifoni, Wydawnictwo ArkadyII wyróżnienie

Kubek/Zaparzacz do kawy Commuter Java Press oraz książka "Wielkie wyprawy. Przewodnik dla odważnych" - Jasmina Trifoni, Wydawnictwo ArkadyZasady

  1. Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
  2. Dodaj do swojej galerii na serwisie Globtroter.pl wybierając w panelu opcję "dodaj do konkursu"
  3. Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

04-18
Wyspa Świętego Tomasza - gdzie to jest?

Państwo Wyspy Świętego Tomasza i Książęca to jedno z nieczęsto odwiedzanych przez turystów miejsc. Niemal każdy z rankingów popularności turystycznej lokuje ten kraj wśród 10 najrzadziej odwiedzanych. Czego więc można się spodziewać po największej wyspie kraju położonego w Zatoce Gwinejskiej?

04-15
Podróż w czasach zarazy

Kiedy pierwszy raz byłem na pustyni w Jordanii, zastanawiałem się, jak tam można żyć. Z czasem, gdy odwiedziłem Gobi, Saharę, pustynię Judzką w Izraelu, z przyjemnością zacząłem odkrywać subtelny urok pustynnych krajobrazów.

04-05
Sedona. Katedra bez ścian...
04-01
Cataratas Iguazu w Argentynie i B...
10-25
Samochodem po Argentynie cz. II...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl