Konkurs foto "W drodze"


Nowy Konkurs Fotograficzny to kolejna okazja do wyrażenia siebie, pokazania swojej fascynacji światem poprzez zdjęcia. I oczywiście wygrania wspaniałych nagród: Rejs promem FiordLine do Norwegii, Vouchery na domki od Novasol a do tego sprzęt turystyczny i albumy.

Tym razem proponujemy wejście w bardziej refleksyjny nastrój i zastanowienie się, jak wygląda Wasza Droga, jakie emocje towarzyszą Wam podczas wędrówek- tych dalekich, w egzotyczne miejsca, jak i tych bliższych, czasami odbywanych na co dzień, które nie zawsze kojarzą się z podróżami. Pokażcie, jak to jest „być w drodze”, niekoniecznie w znaczeniu dosłownym.

Czekamy na zdjęcia zarówno o znaczeniu symbolicznym typu „podróże- moja droga życiowa”, jak i te o bardziej bezpośrednim przekazie- podzielcie się z nami krajobrazami i portretami, które podczas podróży zamknęliście w kadrze.


Termin 30.10.2015 do 10.12.2015.
Dodaj zdjęcia lub Zobacz już dodane


Nagrody

I, II miejsce:

Voucher ważny do końca roku 2016 na rejs Fjord Line dla czterech osób (taryfa ekonomiczna) w dwie strony Hirtshals- Langesund (Oslo)- Hirtshals, z samochodem (2 m wys 5 m dł), kabina 4 osobowa z oknem, realizacja z wykluczeniem miesiąca lipca i sierpnia, bez dojazdu i wyżywienia.III miejsce.

Voucher Novasol o wartości 500 zł na jednorazowy pobyt w domku w jednym z europejskich państw w okresie styczeń- grudzień 2016, bez dojazdu, wyżywienia, opłat zależnych od zużycia na miejscuDodatkowo I, II, III miejsce albumy „Wyspy warte odkrycia”, Wydawnictwo Arkady


Dwa wyróżnienia:

I wyróżnienie

Zestaw naczyń Glacier Stainless Miniamalist / GSI Outdoor oraz książka "Wielkie wyprawy. Przewodnik dla odważnych" - Jasmina Trifoni, Wydawnictwo ArkadyII wyróżnienie

Kubek/Zaparzacz do kawy Commuter Java Press oraz książka "Wielkie wyprawy. Przewodnik dla odważnych" - Jasmina Trifoni, Wydawnictwo ArkadyZasady

  1. Wybierz max 3 zdjęcia swojego autorstwa odpowiadające tematyce konkursu
  2. Dodaj do swojej galerii na serwisie Globtroter.pl wybierając w panelu opcję "dodaj do konkursu"
  3. Czekaj cierpliwie na ogłoszenie wyników, a w międzyczasie podziwiaj prace innych uczestników ;-)

Przydatne linki

Strefa Globtrotera

Najaktywniejsi Użytkownicy

Nowi użytkownicy

Nowości

03-10
Bezpieczeństwo w Maroko

Czy Maroko to bezpieczny kraj? Czy jest się tam czego obawiać? O czym należy pamiętać, mając na uwadze kwestie bezpieczeństwa w Maroko? Czy w samym Marrakeszu jest bezpiecznie?

03-05
5 powodów dlaczego warto odwiedzić Korsykę

Na początku 2018 roku postanowiliśmy przeprowadzić się na kilka miesięcy na Korsykę, w okolice miasta Ajaccio – stolicy wyspy. Ta francuska wyspa określana jest często jako Ile de Baute czyli Wyspa Piękna i zdecydowanie zasługuje na swoje miano. Szybko też zrozumieliśmy dlaczego! (...)

02-25
Trochę lata w środku zimy...
02-20
Kambodża...
02-15
Jak zostać wydalonym z Turcji prz...

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl