Galeria zdjęć

Kalwaria Pacławska

POLSKA / Podkarpacie / Kalwaria Pacławska

Zdjęcia: Kalwaria Pacławska, Podkarpacie, Kalwaria Pacławska, POLSKA
odsłon: 720 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-06-09 12:59
Data wykonania
czerwiec 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Każdy z nas jest globtroterem na miarę swoich możliwości, zwłaszcza, że trzeba się ruszać, zmuszać ciało do wysiłku, by nie przybywało na wadze. Dlatego w myśl porzekadła "jeden lubi jabłka, drugi lubi dynie...", decyzje co i gdzie będziemy fotografować zostawmy podróżującym :)

Pewnie będzie znów mnóstwo tematyki kościelnej, bo u pana Longina prawie innej nie znajdzie się. Stety czy niestety. Bo zdjęcia na ogół dobre technicznie i aż żal naprawdę co niektórym, że nie ma wśród nich np. przyrody, czy ludzi po prostu. A jest zazwyczaj taka monotonia kościołów, bazylik, klasztorów itp. itd. Nie bardzo zazwyczaj pasującej do tematyki globtrotera....

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

ARMENIA / Na wschód od Erywania / Droga do Garni

ARMENIA / Na wschód od Erywania / Wąwóz nad rzeką Goght

POLSKA / Małopolska / Nowy Sącz

MYANMAR / Inle Lake / Nyaugshwe

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl