Galeria zdjęć

Za kilka dni rozpocznie się zima!

NEPAL / Himalaje / Nad Namcze Bazar

Zdjęcia: Nad Namcze Bazar, Himalaje, Za kilka dni rozpocznie się zima!, NEPAL
odsłon: 1692 | poleca: 22 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2015-10-11 19:14
Data wykonania
listopad 2008
Miejsce
Dodane do galerii
Himalaje

Opis zdjęcia
w Himalajach zima kalendarzowa zaczyna się 1 grudnia. Szkoda, że My nie mamy takiej słonecznej jesieni.

Komentarze do zdjęcia

Dzięki juras. Ukłony. Ten szczyt z prawej to Ama Dablam - jedna z najbardziej fotogenicznych gór w tej części Himalajów, a i późna jesień swoimi barwami sprzyjała foceniu.

Wspaniałe miejsce fotka też przednia.

...niech będzie drugi wiek...być może się załapię na wykłady dla studentów III wieku...znaczy jako wykładowca. Na razie mam dla I wieku:-) I muszę przyznać że I wiek jest cool.

Przez chwile musiałem się zastanowić Robert, czy mi ubliżasz, czy komplementujesz (ejdżytsa - powiem łał). A tak na marginesie, to myślałem o młodości trzeciego wieku (no, może drugiego wieku - zależy od punktu siedzenia ).

Paweł Ty ejdżytso...to grozi pozwaniem do sądu za dyskryminację wiekową!!!

Robert, młodość rządzi!!!

Faktycznie dobrze było sobie przypomnieć słowa leitmotiv i didaskalia :). Też dawno o nich nie słyszałam :) Listopadem nie ma co się martwić, będzie jak co roku.

Chcąc uchronić się przed złośliwymi komentarzami akras pod moimi zdjęciami, usunąłem swoje zdjęcia. Widzę jednak, że to mało, gdyż akras z sobie tylko znaną determinacją, zaczyna wyszukiwać również i moich komentarzy, na dodatek nie do niej kierowanych. Jak widzę nie ma tu sposobu ustrzec się przed jej jadem i złośliwością. Apeluję do akras aby natychmiast zaprzestała robić ze mnie królika doświadczalnego w swoich naukowych badaniach wytrzymałości człowieka na znoszenie złośliwości. Co mam jeszcze zrobić wg akras, aby się od niej uwolnić?

Paweł jaki Ty jesteś młody :-( hlip, hlip, hlip....zastosowałeś w opisie słowo "didaskalia", którego użyłem po raz ostatni ca. 40 lat temu w liceum...Chociaż jak jesteś krytykiem literackim lub coś w tym stylu...to też mogłeś użyć. Twoje profilowe może ściemniać wiek :-).

Paweł.p no to coś się zmieniło bo wpierw były Tajki ....a to przeciwstawne do LISTOPADA. OKey - sorki, obiecałam prawie Admince, że się nie będę "wtrancać" w męskie gadki...no więc zmykam, obejrzę może łzawe romansidło, czy cóś. Pa!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Podkarpacie / Góra Ropczycka

NIEMCY / Dolna Saksonia / Hanower

NIEMCY / Dolna Saksonia / Hanower/Ogrody Królewskie

POLSKA / Mazowsze / Czerwińsk

IZRAEL / Izrael / Jerozolima

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl