Galeria zdjęć

Nuptse

NEPAL / Sagarmatha Himal (Mt. Everest) / osada Lobuche (Lobuje) 4940 m

Zdjęcia: osada Lobuche (Lobuje) 4940 m, Sagarmatha Himal (Mt. Everest), Nuptse, NEPAL
odsłon: 1400 | poleca: 15 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-06-13 04:00
Data wykonania
listopad 2008

Opis zdjęcia
Nuptse znajduje się tuż obok Mount Everestu -posiada kilka wierzchołków, wszystkie powyżej siedmiu tysięcy: Nuptse I - 7861 m, Nuptse II - 7827 m, Nuptse Shar I - 7804 m, Nuptse Nup I - 7784 m, Nuptse Shar II - 7776 m

Komentarze do zdjęcia

Nie wybiję się na oryginalność tym co napiszę. A nawet może się narażę: Dzięki za uznanie moi drodzy, super! (((-:

za chrisem66 i jurasem :)

Żeby nie powielać - podpisuję się oburącz pod komentarzem Jurasa :-)

Dziękuję za odzew. Jestem miło rozczarowany. Zgadzam się, że wystarczą, pod warunkiem, że nie są stale nadużywane. Czasami kilkadziesiąt razy dziennie. Oczywiście jest to jak najbardziej dopuszczalne. Mechanizmy działania społeczności tworzącej portal nie opierają się bowiem na moralnośći, ale na zasadach, które są tak proste jak pręt zbrojeniowy w pewnym ukraińskim moście. Może więc przyda się garść banalnych cytatów D

Proste słowa nie wystarczą? Wyraziłem się jasno, zdjęcie jest świetne, miejsce w górach również. A głębsza myśl to taka, że wszystkie zdjęcia pawła.p dotyczące gór, podobają mi się, co tu dużo pisać, są doskonałe! Przyznasz x ?

CzynnikX nigdy bym nie podejrzewała o tak inteligentne działanie :) Drodzy dyskutanci - popatrzcie tylko co ten autor ma na myśli. Moim zdaniem, mimo, że nie atakuje bezpośrednio jakości zdjęć itp. problemów zaprzątających głowę co niektórym Globowiczom od lat całych, to w jego wypowiedziach jest jak na razie kwintesencja wszelkich niedoróbek tego portalu. Pozdrowienia :-D.

Nawet go o to nie podejrzewam. Z mojej strony zwykła, ludzka ciekawość - miałem nadzieję, że może rozwinie swoją myśl. Ostatecznie jest w stanie wyprodukować tyle ... mądrości dziennie, więc nie ulega watpliwości, że temat fotografii zna od podszewki. A wiadomo, nauki nigdy za wiele D

Nadal nie wiem o co kaman. Juras chyba nie zamierzał przemycać tu żadnych głębokich treści - rzucił taki krótki tekst i tyle. A uważasz, że mocno nieuzasadniony? zdjęcie cienkie, czy z miejscem coś nie tak?

Pytanie skierowane było do mojego przedmówcy, dzisiaj wyjątkowo mało aktywnego. A szkoda ... D

Paweł.p, colmar uwielbia takie zaszyfrowane komentarze :)

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TUNEZJA / - / Tunis

PORTUGALIA / Algarve / Algarve

POLSKA / mazowsze / .

MALTA / . / .

POLSKA / Podkarpacie / Szczawne

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl