Galeria zdjęć

Gdzieś w dolinie

TYBET / Tybetański Region Autonomiczny / po drodze

Zdjęcia:  po drodze, Tybetański Region Autonomiczny, Gdzieś w dolinie, TYBET
odsłon: 901 | poleca: 14 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 1 osób
Data dodania
2016-07-10 13:20
Data wykonania
sierpień 2006

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Skan. Zdjęcie do artykułu.

Komentarze do zdjęcia

Pewnie tych kłopotów z wjazdem nigdy mieć nie będę. Dlatego sympatcznie jest być tutaj z tymi co byli i tu i tam i jeszcze gdzie indziej, oglądając Wasze zdjęcia bawić się w podróże i cieszyć tym co widziały Wasze oczy.

Dziękuję serdecznie za polecenia, choć to faktycznie skan i jakość całkiem inna niż fotografii cyfrowej (kiedy byłam w Tybecie, fotografowałam jeszcze analogową lustrzanką...). Fotka była mi potrzebna do artykułu, a tu nie ma takiej możliwości, aby wstawić do tekstu zdjęcie, które nie przeszło przez zakładkę "zdjęcia" (o czym dopiero nabyłam wiedzę :)). Trochę to krępujące, bo fotki przeznaczone do artykułu niekoniecznie nadają się do pokazywania bez kontekstu... Niestety, innej drogi nie ma. Ale zgadzam się z Tobą Kingo: Tybet jest niesamowity, pod każdym względem, począwszy od krajobrazów a skończywszy na tybetańskiej kulturze. Szkoda, że Chińczycy robią takie problemy z wjazdem...

Mimo, że skan - zdjęcie pięknie pokazujące region. Podoba mi się ten niesamowity krajobraz i kolorystyka.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NAMIBIA / Północna Namibia / Płaskowyż Waterberg

GRUZJA / - / Cminda Sameba

BHUTAN / Bumthang / Tangbi Lhakhang

BHUTAN / Bumthang / Tangbi Lhakhang

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl