Galeria zdjęć

czas kolorów

POLSKA / Małopolska / Puszcza Niepołomicka

Zdjęcia: Puszcza Niepołomicka, Małopolska, czas kolorów, POLSKA
odsłon: 1433 | poleca: 34 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 4 | w schowku: 3 osób
Data dodania
2016-10-01 23:06
Data wykonania
październik 2012

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dla towarzystwa.... i bandanę znalazłam!

oby ulało się jeszcze innym! Dama z Ciebie M*adam, niczym francuska hrabini, ale takie komentarze to czytamy, my, zatwardziali bojownicy z barykad. Reszta nie kuma że często to o nich mowa, o ich "plażach/górach/morzu/zimie/latu/pieskach/kotkach" (no...może z wyłaczeniem KOTKÓW;) ). I przyznajmy się - jak często stawiamy oceny inne niż "5"? Czy nie pora zacząć wykorzystywać skalę ocen pod naszymi zdjęciami? Kiedyś to było normą, dawało też autorowi informację zwrotną. Oczywiście spory były i kłótnie były. Ale zdjęcia były! I poziom jakiś! Wojowała Akras o te foty z PL i mamy teraz co mamy...

Co ja tam mogę wiedzieć, musisz skonsultować się ze znawcą, ale tak się akurat przypadkowo zdarzyło, że znam jeden adres, więc jakby co, służę pomocą. (-:

Nie mam fotki w bandamie ;) kask narciarski spasi?

Jam to przeczytał, który jest częścią tej siły, Która wiecznie zła pragnąc, Wiecznie czyni dobro. Aktywny administrator załatwiłby wszystkie problemy, a tak nie ma zmiłuj: prawo Kopernika-Greshama. A tak na marginesie, to ten Twój kapelusik, też taki trochę niefajny.

Aby nie "zaśmiecać" cudzych zdjęć, kilka słów pod tym starociem.
Jeżeli wszyscy będziemy wrzucać zdjęcia/foty (rozgraniczam) wyłącznie dla własnej chwały i poklasku, jeżeli każdy z nas będzie uważał, że reakcja na foto-pstryki jego nie dotyczy (niech się inni wychylają, ja poczytam), wśród setek: "plaża/góry/morze/zima/lato/piesek/kotek" nie wypatrzymy niedługo zdjęć wartych Globa. Zdjęć niekoniecznie doskonałych technicznie (wszak argument "to nie fotoportal" jest wiecznie żywy), ale ukazujących konkretne, ciekawe i opisane miejsca warte uwagi podróżników. Niestety mam świadomość, że przeczyta ten koment może kilka osób, którym na poziomie Globa zależy :(, jednak kolokwialnie mówiąc: ulało mi się ...

Tajemnicze

Ciekawe, wspaniałe i dobre technicznie.

Skądże ;-) to mgła zasnuła obiektyw.

Ładnie oddany nastrój i kolorki. Troszkę przepalone niebo w górnych partiach.

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / Sycylia / Etna

RUMUNIA / Siedmiogród / Harman

FRANCJA / Alzacja / Strasburg

POLSKA / Beskid Niski / Jaśliska

TAJLANDIA / - / Bangkok

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl