Galeria zdjęć

Kaplica św. Christiny

HISZPANIA / Katalonia / Lloret de Mar -Platja de Santa Cristina

Zdjęcia: Lloret de Mar -Platja de Santa Cristina, Katalonia, Kaplica św. Christiny, HISZPANIA
odsłon: 330 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2017-03-01 21:57
Data wykonania
wrzesień 2015

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Najwcześniejsze zapisy dotyczące kościoła są z 1376r. Obecny budynek został wybudowany pod koniec XVIII wieku. Najpiękniejszą rzeczą z artystycznego punktu widzenia jest ołtarz główny z marmuru o różnych kolorach. Ołtarz jest duży, z obrazem nieznanego autora z Toskanii, ukazuje męczeńską śmierć św. Christiny, przebitą strzałami przed namiestnikiem Julianem. W nawie i zakrystii można zobaczyć zbiór składający się z miniaturowych statków ofiarowanych świętej przez żeglarzy. Wszystkie są z XVIII wieku.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / . / .

POLSKA / . / .

POLSKA / Małopolska / Szczawnica

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl