Galeria zdjęć

Laguna

ARGENTYNA / Patagonia / Laguna de Los Tres

Zdjęcia: Laguna de Los Tres, Patagonia, Laguna, ARGENTYNA
odsłon: 2031 | poleca: 44 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 5 osób
Data dodania
2018-03-05 18:19
Data wykonania
luty 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Panorama z 4 zdjęć

Komentarze do zdjęcia

Zdjęcie super!
Wziąłem kiedyś udział w takich warsztatach fotograficznych online, właśnie z udziałem p. nienara, można było też zadawać pytania. Przy okazji pozdrawiam.

👌

Jasne, sama się z nim kiedyś ciężko obrażona pożarłam. Ale na szczęście dla siebie przestałam się ośmieszać. Wiele skorzystałam z jego rad, nawet nie tak dawno dostałam kolejną cenną lekcję. Czasem warto trafić do jednego wdzięcznego odbiorcy nie zważając na dziesiątki głupków. No i poza wszystkim innym - tak tu działa ten portal, także na wzajemności.

FototoDrab udzielał darmowych korepetycji ale nie przypominam sobie zbyt wielu przejawów wdzięczności ze strony użytkowników.

Problem z tym, że na warsztaty trzeba do Ciebie dotrzeć. A co chyba ważniejsze - nie każdego na taki wydatek stać, a nie oszukujmy się, nie prowadzisz działaności charytatywnej 😉. A tu, na globie, czasem wystarczy kilka słów choćby w rewanżu za polecanie i komplementowanie Twoich zdjęć. Jasne, wielu reaguje dość gwałtownie na uwagi nie będące peanami, ale może przynajmniej w wolnej chwili i u tych opornych zawita refleksja...

nitkaska - ludzie są dziś bardzo wrażliwi na opinie wyrażane o ich zdjęciach, stąd praktycznie nie komentuję zdjęć. Robię to natomiast chętnie osobiście - na prowadzonych przez siebie warsztatach fotograficznych. Wymiana poglądów oko w oko ma zupełnie inny wydźwięk, a ludzie nie reagują nerwowo, bo wiedzą, ze wszelkie uwagi mają służyć poprawie ich warsztatu. A inna sprawa, że nie mam też za wiele czasu, aby analizować zdjęcia w sieci, wiec proszę o wybaczenie i zrozumienie :-)

Nienar, fascynujące👌
Pozwolę sobie dołączyć do komentarza Seni - chodziło jej zapewne o to, że miło byłoby, gdybys komentował zdjęcia na globie. Z mądrych komentarzy od fachowców można się wiele nauczyć 🙂

senia - o co mógłbym napisać? Zdjęcie to panorama z 4 pionowych kadrów. Aparat średnioformatowy Fujifilm GFX 50-s. Robione z filtrem polaryzacyjnym. Czerwony ludzik na dole to kolega. A co do pogody, to raz była lepsza a raz gorsza. Szliśmy tutaj przez 4 dni - zaczęliśmy od Pliegue Tumbado i przez Lagunę Torre i Mirador Maestrii, szliśmy do Laguny de Los Tres. Akurat tutaj trafiła się bezchmurna pogoda, ale wcześniej, choć było ogólnie nieźle, to bywało różnie :-)

Fota jest super. Ile czekałeś na pogodę? ;-) Chciałabym też, abyś , jako zawodowiec, czasem coś napisał pod zdjęciami nas, amatorów, może jakieś uwagi , abyśmy mogli skorzystać, czegoś się nauczyć... Nie tak tylko wrzucić foty i zapomnieć...

Zabieram bo piekneStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

TYBET / Tybetański Region Autonomiczny / Lhasa

POLSKA / małopolskie / Wytrzyszczka

INDONEZJA / Bali / Jatiluwih

POLSKA / małopolskie / Wytrzyszczka

HISZPANIA / Wyspy Kanaryjskie / Lanzarote

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl