Galeria zdjęć

Sahara

MAROKO / Sahara Erg Chebbi / Merzouga

Zdjęcia: Merzouga, Sahara Erg Chebbi, Sahara, MAROKO
odsłon: 567 | poleca: 19 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-03-14 23:09
Data wykonania
marzec 2018
Miejsce
Dodane do galerii
Maroko

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Nie zawstydzajcie zwykłego psa pustyni pochwałami,
...choć przyznam,że to miłe :)

I jeszcze się musi przygotować na sporą dawkę humoru, bo opisy różnych zdarzeń z odwiedzanych miejsc, historie z miejscowymi, realia na przejściach granicznych są dla mnie osobiście ukazane w wesoły sposób opatrzone adekwatnymi zdjęciami.

Słuchajcie naszego czworonożnego przewodnika, on wie co mówi, wiele widział już:)

Słuchamy, słuchamy. Jasiek to nasz globkowy pustynny guru. Jeśli ktoś nie był jeszcze na jego blogu,gorąco zachęcam, choć uprzedzam: trzeba mieć sporo czasu,wciąga! :)

Wskazówka pustynnego Mistrza jest cenna :)!

Słuchajcie naszego czworonożnego przewodnika, on wie co mówi, wiele widział już:)

Kochani,nie szukajcie pustyni tam gdzie jej nie ma.Proponuję samolot do Agadiru,wynajęcie na miejscu samochodu terenowego i wyjazd w okolice El-Hagunia.Tam na wydmach nie lądują samoloty,miejscowi nie urządzają karawan,tam nie ma nic,prócz piasku...

Z drugiej strony trudno się dziwić miejscowym, że wykorzystują pustynną koniunkturę, skoro prawie każdy turysta chce sobie dziobnąć Saharę (-:. A tak naprawdę Maroko leży na wąskim skraju Sahary, więc z wysokimi barchanami raczej trudni tam poszaleć (-: Na zdjęciach satelitarnych widać, że to największe skupisko wysokich wydm barchanowych w Maroku.

Mnie najbardziej irytowało, że im głębiej, tym pojawiało się więcej obozowisk. Teraz było tam pusto,ale w wysokim sezonie to musi być katastrofa! I ten helikopter siadający na wydmie! Nie ratunkowy! Jednak masz rację,erg jest urokliwy.

Faktycznie, wielki to ten erg nie jest: 10 km szerokości i 20 długości (-:, więc o jakiejś szalonej eksploracji mowy być nie może, ale trzeba przyznać, że estetycznie jest debeściacki ((-:Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BURKINA FASO / poludniowy / wioska

BURKINA FASO / Houet / Bobo - Diulasso

TOGO / Lome / Lome

TOGO / Region Kara / Koutammakou

TOGO / Region Kara / Koutammakou

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl