Galeria zdjęć

Historia żółtego kanistra 3

ETIOPIA / Addis Abeba / wzgórze Entoto

Zdjęcia: wzgórze Entoto, Addis Abeba, Historia żółtego kanistra 3, ETIOPIA
odsłon: 311 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-03-28 10:53
Data wykonania
styczeń 2016
Miejsce
Dodane do galerii
Etiopia

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Tak jak mówisz, Menhir. A studnia - miejsce strategiczne,zamykane, pilnie strzeżone. Szczęśliwa wioska, która ma studnię...

Kanisterki stoją sobie grzecznie w kolejce, czekając na napełnienie. W Etiopii jednym z lepszych "prezentów" dla dzieci były większe butelki na wodę, o które wręcz się biły. Z taką butelka po wodę mógł iść nawet trzylatek, a kolejki do źródełka składały się co najmniej z kilkudziesięciu osób.

Nie widziałem, ale na pewno są, albo po prostu nie zwróciłem nawet uwagi, ot baniaczek w żółtym kolorze, ale teraz wiem, jak to ważna rzecz, a i zdjęcie stosowne należy zrobić:)

W Botswanie żółtych baniaków nie widziałeś?

Dzięki za pamieć ze zdjęciami baniaczków. I tak o to ze zwykłego baniaczka na zdjęciu gdzieś w Mauretanii od pieska Jaśka, powstała sesja zdjęciowa z baniaczkami, a ja dołożę sobie kolejną cegiełkę wiedzy o Afryce, bo tego nie wiedziałem, może bym nawet nie zwrócił uwagi, na niby tak prozaiczną rzecz, a tam tak ważna w codziennym życiu mieszkańców.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NEPAL / dolina Katmandu / -

MALTA / . / St. Peter's Pool

MALTA / Comino / .

MALTA / Gozo / Marsalforn

MAROKO / Sahara Zachodnia / w piaskach pustyni

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl