Galeria zdjęć

Gietrzwałd - Bazylika Mniejsza Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

POLSKA / Warmińsko-Mazurskie. / droga krajowa nr. 16 między Olsztynem a Ostródą.

Zdjęcia: droga krajowa nr. 16 między Olsztynem a Ostródą., Warmińsko-Mazurskie., Gietrzwałd - Bazylika Mniejsza Narodzenia Najświętszej Maryi Panny., POLSKA
odsłon: 126 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-04-16 15:32
Data wykonania
styczeń 2017

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Od 27.06.-16.09. 1877 r. na Klonie ukazywała się Matka Boża dwóm dziewczynkom prosząc o modlitwy różańcowe, pokuty i trzeźwość.

Komentarze do zdjęcia

Od 27.06. - 16.09. 1877 r.na Klonie niemalże codziennie ukazywała się Matka Boża dwóm dziewczynkom, 13-to letniej Justynie Szafryńskiej i 12-to letniej Barbarze Samulowskiej, rozmawiając po polsku i przedstawiła się jako Niepokalanie Poczęta. Wzywała do modlitwy różańcowej, pokuty i trzeźwości. 08.09. Matka Boża pobłogosławiła źródełko znajdujące się na skraju lasu.
11.09.1977 r. objawienie Maryjne w Gietrzwałdzie, jako jedyne w Polsce zostało uznane jako autentyczne specjalnym dekretem Biskupa Józefa Drzazgi. (info z tablicy informacyjnej przy obiekcie.)

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Tatry / Gęsia Szyja

POLSKA / Lubelszczyzna / Lubartów

POLSKA / Lubelszczyzna / Lubartów

POLSKA / Lubelszczyzna / Lubartów

POLSKA / Podlasie / Knorydy

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl