Galeria zdjęć

Popołudniowe Gorce

POLSKA / Małopolska / Gorczański Park Narodowy

Zdjęcia: Gorczański Park Narodowy, Małopolska, Popołudniowe Gorce, POLSKA
odsłon: 193 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-06-23 18:58
Data wykonania
maj 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Lelo, złe zdjęcie jest zwyczajnie złą reklamą. 100 byle jakich fot fascynuje jedynie autora, a widzów w żadnym wypadku nie zachęci do zainteresowania się pokazanym miejscem. Moderatorzy są na travelbicie i innych portalach podróżniczych i wychodzi to tym portalom tylko na dobre. Jeśli ktoś ma dobre zdjęcia i nie zanudza userów zrzutami z kart pamięci "jak leci", to przecież nie ma powodów żeby się cenzury obawiać.
I nieprawdą jest, że dobre zdjęcia robione są jedynie dobrym sprzętem, to nie jest kwestia sprzętu, tylko wrażliwości, dobrego oka i umiejętności złapania właściwej chwili.

Ja mam mieszane uczucia co do wypowiedzi poprzedników. Globtroter to obieżyświat, podróżnik, wagabunda, tramp, osoba dużo podróżująca, zwiedzająca wiele miejsc a nie FOTOGRAF. Dlatego pokazuje fotki miejsc, obiektów itp (tak - dotyczy to także mnie) a jakość zależy przede wszystkim od sprzętu a nie każdy musi mieć lustrzanki bardzo drogie, ciężkie, duże, co na szlakach wysokogórskich trochę przeszkadza, dopiero na drugim miejscu jest osoba, która fotkę wykonuje, pogoda także ma duży wpływ na jakość. Uważam gdyby była tu cenzura kogoś to na 100 fotek może jedna by weszła, nie chodzi tylko o mnie lecz też tych najbardziej aktywnych, może ja mam inny gust, inne spojrzenie, lecz jak to mówią "jeden woli córkę drugi teściową" ile osób tyle gustów a z nimi się nie dyskutuje. Gdyby ta cenzura była wiele ciekawych miejsc, czy zabytkowych obiektów nikt by nie zobaczył bo fotka zła. Druga sprawa(tak jest w moim przypadku), inaczej fotka wygląda u mnie a całkiem inaczej po dodaniu na portal, nie wiem od czego to zależy??
Nikt ie musi zgadzać się z moim zdaniem ale tak ja to widzę. Pozdrawiam przedmówców.

Juras, to znakomity pomysł. Rzecz w tym, że teoretycznie tak właśnie jest - weryfikacja zamieszczanych zdjęć to rola moderatora, a na globie moderatorem jest Adminka. Wielokrotnie padały propozycje od różnych userów (także pod założonym przeze mnie kilka lat temu wątku "Poziom portalu") o wprowadzeniu moderatorów spośród naszej społeczności, jednakże jak dotąd jest jak jest :(
W sumie to smutne, że tylko userom zależy na tym, aby GLOBTROTER osiągnął poziom przynajmniej dostateczny...

Byłem ostatnio na zamku w Niemodlinie z rodziną, przewodnik ostrzegł nas, że zdjęcia możemy robić na nasz i tylko nasz użytek. Jeżeli byśmy chcieli je umieścić w internecie, potrzebna jest zgoda obecnych właścicieli zamku, jest jeden warunek, wcześniej zdjęcia musimy przesłać na adres właścicieli, oni zadecydują, które to zdjęcia umieścić!! W związku z tym mam "pomysła"może wprowadzimy to na Globie? Proszę szanownych globowiczów o propozycje do kogo podsyłać zdjęcia do zatwierdzenia, aby potem je umieszczać już na globie, doskonałe.:):):):):):)

są na globie gorsze zdjęcia, ale prawda taka, że i to nie powala...

Na krótka metę było to nawet zabawne, ale teraz to już przynudzasz. Naprawdę nie potrafisz napisać niczego, co nie byłoby zaczepką. Rozumiem, że twoim zdaniem wszyscy użytkownicy Globa należą do TWA (cokolwiek to znaczy), oczywiście poza Tobą.

Bardzo słaba jakość kadru! a co na to TWA?Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

BUłGARIA / - / Masyw Riła

POLSKA / mazowsze / Warszawa

INDONEZJA / Siberut / Siberut

KAZACHSTAN / Kazachstan południowy / kilkanaście km. za Kanionem Szaryńskim w kierunku Kegen

POLSKA / mazowsze / Warszawa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl