Galeria zdjęć

Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce.

POLSKA / Gmina Muszyna. / Dubne.

Zdjęcia: Dubne. , Gmina Muszyna., Szlak Architektury Drewnianej w Małopolsce., POLSKA
odsłon: 42 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-10-15 14:47
Data wykonania
lipiec 2015

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Cerkiew św. Michała Archanioła w Dubnem - wnętrze zdobi polichromia ornamentalno-figuralna z końca XIX w. Wyposażenie stanowią; rokokowo-klasycystyczny ikonostas z przełomu XVIII i XIX w. (ikony są późniejsze - namalowane lub przemalowane przez A. i

Komentarze do zdjęcia

Cerkiew św. Michała Archanioła w Dubnem - wnętrze zdobi polichromia ornamentalno-figuralna z końca XIX w. Wyposażenie stanowią; rokokowo-klasycystyczny ikonostas z przełomu XVIII i XIX w. (ikony są późniejsze - namalowane lub przemalowane przez A. i M. Bogdańskich pod koniec XIX w.) ołtarz główny z baldachimem i tabernakulum oraz barokowy ołtarz boczny z obrazem Modlitwa Chrystusa w Ogrójcu.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / pomorskie / Gniew

INDIE / Ladakh / Hemis Monastery

UKRAINA / - / Lwów

GRECJA / Karpathos / Olympos

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl