Galeria zdjęć

Cerkwie w Małopolsce.-c.d. 8.

POLSKA / pow. nowosądecki. / KAMIANNA.

Zdjęcia: KAMIANNA., pow. nowosądecki., Cerkwie w Małopolsce.-c.d. 8., POLSKA
odsłon: 149 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-10-24 14:17
Data wykonania
październik 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Kamianna Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Kościół parafialny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny dawniej cerkiew prawosławna stoi w pobliżu skansenu, świątynia wzniesiona została w 1930 r. Budowla jest trójdzielna, orientow

Komentarze do zdjęcia

Ceny to mają wzięte z ....

Grzesiu taki był nasz zamiar lecz jak zobaczyłem ceny to chęć mi odszedł. U siebie płacę za słoik litrowy 27 zł a tu 67 zł (lipowy) bo spadziowy jeszcze droższy. Słoiczek taki od dżemy 30 -35 zł.. Ale wypad był owocny i udany. Świeczki z węzy super, miodziki pitne ekstra itd. Pozdrawiam.

Na miodek się wybrałeś ?

Kamianna Kościół Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny Kościół parafialny pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny dawniej cerkiew prawosławna stoi w pobliżu skansenu, świątynia wzniesiona została w 1930 r. Budowla jest trójdzielna, orientowana, zbudowana na planie krzyża. Dach kalenicowy, pokryty blachą z kopułami i wieżyczką z latarnią.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Bieszczady / Łopienka

MADAGASKAR / Wschodni / Na trasie pociągu Fianarantsoa - Manakara

MALTA / . / Marsaxlokk

WłOCHY / - / Positano

WłOCHY / - / Procida

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl