Galeria zdjęć

Krynica Zdrój - cerkiew św. Piotra i Pawła 5.

POLSKA / woj.małopolskie. / Krynica Zdrój.

Zdjęcia: Krynica Zdrój., woj.małopolskie., Krynica Zdrój - cerkiew św. Piotra i Pawła 5., POLSKA
odsłon: 41 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2018-11-21 14:21
Data wykonania
listopad 2018

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Grzesiu ja też ją kiedyś fociłem w lipcu(2015r.) a teraz w ostatnim dniu pobytu wracałem z Krynicy - (tankowanie, zakup kul ortopedycznych) a że pogoda piękna chociaż z jednej strony słońce trochę przeszkadzało lecz nie było aparatu więc postanowiłem wykorzystać okazję, która może się już nie trafić i fotki zrobione telefonem ale bez liści, tak też wykorzystałem pobyt na odwiedzeniu kilku cerkwi i powieliłem fotki bez liści, Powroźnik spełnił moje oczekiwania w 200%, latem wyglądał jak wielka zielona wyspa drzew a listopad pokazał całą jej piękność a dodatkowo wycięli wszystkie modrzewie, m.in. Wojkowa, Leluchów, Złockie, Szczawnik, Tylicz. Pozdrawiam.

Próbowałem ją kiedyś sfotografować ale się nie udało (drzewa).Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / województwo podlaskie / Tykocin

POLSKA / województwo podlaskie / Tykocin

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl