Galeria zdjęć

Guadalupe, miejsce czwartego objawienia

MEKSYK / Mexico City / Guadalupe

Zdjęcia: Guadalupe, Mexico City, Guadalupe, miejsce czwartego objawienia, MEKSYK
odsłon: 92 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-05-27 12:35
Data wykonania
luty 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Guadalupe

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Longin1974, wydaje mi się, że to trochę dziwne, aby przenosić rozmowę o ocenie zdjęcia na priv. Ja nic osobistego Ci nie napisałam, więc nie widzę powodu, aby utajniać naszą polemikę. Dlatego odpowiem Ci pod zdjęciem. Rozumiem, że dziwisz się, że nie publikuję swoich zdjęć, Ja też cały czas dziwię się jak widzę co niektórzy podróżnicy publikują. Jak widzisz mamy już dobry punkt zaczepienia do konstruktywnej rozmowy: obydwoje jesteśmy zdziwieni. Chociaż mniej dziwię się Tobie, bo autor często wykazuje zbyt optymistycznie nastawienie do swojego dzieła. Bardziej dziwią mnie Ci trzej (na razie - na pewno po moim wpisie będzie więcej :) ) muszkieterowie, którzy nie wstydzą się popierać to zdjęcie.

Kadr, fatalny w każdym wymiarze. Wstyd, że nikt z uznanych na Globie autorytetów nie zwróci koledze uwagi i nie wystawi oceny, w tym przypadku (i nie tylko) "1" byłaby na miejscu.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SAHARA ZACHODNIA / Dakhla-Oued Ed-Dahab / Sebkhet Imlily

ETIOPIA / Lalibela / Kościół

INDIE / Radżastan / Dźajpur

WIETNAM / Południowy Wietnam / Ho Chi Minh

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl