Galeria zdjęć

Señora María w kwadracie;-)

EKWADOR / Guayas / Guayaquil

Zdjęcia: Guayaquil, Guayas, Señora María w kwadracie;-), EKWADOR
odsłon: 341 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-07-07 23:31
Data wykonania
styczeń 2017
Miejsce
Dodane do galerii
Ekwador

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dlatego aby rozwiać wszelkie wątpliwości i spekulacje, ja i moja koleżanka, a właściwie ona (a co, niech idzie na jej konto), postanowiliśmy sami poszukać sponsora dla "najzasłużeńszych". I oto ... ;-)

Masz rację colmar, to jest mało prawdopodobne,........ bardzo mało prawdopodobne ........ ba, a wręcz chyba niemożliwe, ((-:

Cichooo! Mogli chwilowo wyjechać "na wyprawy z lasta", skorzystać z dobrodziejstw zabiegów sanatoryjnych, udać się na działkę lub pójść pokręcić się po osiedlu w celu zebrania wysokiej jakości materiału ... nasiennego :-)))
Mało prawdopodobny wydaje mi się wpływ na ten stan rzeczy na czerwono wyświetlający się komunikat o wstrzymaniu ... do chwili znalezienia, a fuj, sponsora ;-)
No bo chyba zupełnie nie wierzysz w to, że ja i moja koleżanka z lustra Dżejpitu, fizycznie wysłaliśmy w zaświaty 50 tys. istnień globtroterskich. Tacy dobrzy to my nie jesteśmy. A szkoda ;-)

Tak nawiasem mówiąc, zmieniając temat, nie mogę wyjść ze zdumienia jak prosta okazała się metoda na wyeliminowanie "śmieciowych" komentarzy drzewiej walonych setkami pod fotami. A myśmy się tak ekscytowali, naciskali Adminkę, tudzież złorzeczyli rzeczonym. A tu proszę, cicha rewolucja nastała i wystarczy 10 komentarzy, jeden post i kilka poleceń i już jesteś "super aktywny" ((- :

Bo sam robiłem. Oczy już nie te, łapy drżą ... to i taki kwadrat wyszedł ;-)

Jakiś taki niewyraźny,... podłużny bardziej? (-:

Na życzenie najprawdziwszy kwadrat ... kwadratowy ;-)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WYSPY ŚWIĘTEGO TOMASZA i KSIĄŻĘCA / Sao Tome / wschodnie wybrzeże

INDONEZJA / Bali / Jatiluwih

INDONEZJA / Bali / Jatiluwih

INDONEZJA / Bali / Jatiluwih

INDONEZJA / Bali / Jatiluwih

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl