Galeria zdjęć

Eko-Czerwony Kapturek

FRANCJA / Alzacja / Strasburg

Zdjęcia: Strasburg, Alzacja, Eko-Czerwony Kapturek, FRANCJA
odsłon: 248 | poleca: 12 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-01 10:06
Data wykonania
lipiec 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Francja

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ech, lubię kryminały z wątkiem historycznym, ale moja wizja była bardzo prosta i - jak widzę - wręcz nudna :) W świecie z kamienia, z prostotą dziecka, tworzyć ogrody...taki powrót do źródeł. Zgadzam się z koncepcją wilka - ma wiele wcieleń. Dzięki za elementy fabularne :)

Halaho, jaka winorośl, jaka butelka wina??? Od razu widać, że nie znasz bajki.
Było to tak.
Krasnaya Shapochka, tak, tak, bo to była tajna kurierka FSB, szła do "Chorej Babci" - oczywiście kryptonim operacyjny lokalnej dilerki. Wiadomo, życie kosztuje, a każda organizacja dorabia ... bo na wacikach daleko się nie zajedzie. Najwyżej do Wesołej ... i to na gapę. W koszyku niosła, jak to dla chorej, 5 kg ziela, czyli tzw. mongolskiego lekarstwa i ... cztery granaty przeciwpancerne. Przeciwpancerne dlatego, że lepsze pier ... cie mają, a cztery bo ... o tym za chwilę. Chora Babcie rezydowała w lesie - wiadomo, dyskretna miejscówka. Las kontrolował niejaki Wilk. Za wjazd do lasu kasował połowę towaru. Dlaczego aż tyle? Okazało się, że raz - był "niemajętny" czyli na wiecznym "krzywiku", dwa - do krajów arabskich nie jeździ sam, a po prawdzie mówiąc to nigdzie nie jeździ sam ... bo to doświadczony podróżnik jest, szczególnie w gębie.A gęba szeroka, że ooooo ... Wilk występował w kilku odsłonach, konkretnie w czterech, bo to taki lokalny Gruppenführer Wolf był. Stąd liczba granatów w koszyczku. Wilk po francusku to louP. No i kapturek wszedł do lasu i ...
Resztę opowiem, jak wrzucisz kolejne obrazki ;-)

Zależy kto co lubi, ale najważniejsze żeby było ekologiczne ((-:

Ja tam raczej widzę winorośl, co by zmaterializowała się w koszyczku butelką wina :)

Czerwony Kapturek? I Jeszcze Eco?
Ja tutaj widzę Czerwoną Maryśkę ... w wiaderku :-)))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SłOWENIA / Alpy Julijskie / w drodze na Mangart

SłOWENIA / Alpy Julijskie / pod Mangart

SłOWENIA / Alpy Julijskie / pod Mangart

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl