Galeria zdjęć

"Puerto Marina" - Benalmadena.

HISZPANIA / Costa del Sol. / Benalmadena.

Zdjęcia: Benalmadena., Costa del Sol., "Puerto Marina" - Benalmadena. , HISZPANIA
odsłon: 53 | poleca: 5 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-10 13:42
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Dwukrotnie uznany za najpiękniejszy port na świecie, położony w Benalmadenie Puerto Marina bardzo często określany jest mianem andaluzyjskiej Wenecji. Port składa się ze sztucznych wysp połączonych ze sobą malowniczymi mostkami. Chyba nie ma bardziej

Komentarze do zdjęcia

Dwukrotnie uznany za najpiękniejszy port na świecie, położony w Benalmadenie Puerto Marina bardzo często określany jest mianem andaluzyjskiej Wenecji. Port składa się ze sztucznych wysp połączonych ze sobą malowniczymi mostkami. Chyba nie ma bardziej uprzywilejowanego miejsca na spędzenie urlopu, kilka kroków dzieli od plaży, szeregu restauracji i barów oraz mnóstwa gotowych do wypłynięcia łodzi. Styl architektoniczny przystani jest trudny do zdefiniowania, łatwo odszukać pewne akcenty andaluzyjskie oraz wpływy mauretańskie.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Podlasie / Sokółka

POLSKA / województwo lubelskie / Bełżec

FRANCJA / - / Paryż

POLSKA / Podlasie / Białystok

GRECJA / - / Zante

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl