Galeria zdjęć

Benalmadena - "Puerto Marina"

HISZPANIA / Costa del Sol. / Benalmadena.

Zdjęcia: Benalmadena., Costa del Sol., Benalmadena - "Puerto Marina", HISZPANIA
odsłon: 102 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-08-10 14:14
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Historia portu w Benalmadenie sięga początku lat 60-tych. Wówczas to ówczesny burmistrz Enrique Bolin postanowił dostarczyć miejscowości prawdziwej atrakcji turystycznej. Budowa portu rozpoczęta 12 listopada 1972 roku i zakończona 9 października 198

Komentarze do zdjęcia

Historia portu w Benalmadenie sięga początku lat 60-tych. Wówczas to ówczesny burmistrz Enrique Bolin postanowił dostarczyć miejscowości prawdziwej atrakcji turystycznej. Budowa portu rozpoczęta 12 listopada 1972 roku i zakończona 9 października 1982 roku dostarczyła wielu perypetii aby ostatecznie stać się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc sportu, wypoczynku i rekreacji całego wybrzeża Morza Śródziemnego. Początkowo pod nazwą Port-au-Prince a aktualnie jako Puerto Marina de Benalmadena od 1987 roku nieprzerwanie otrzymuje międzynarodową nagrodę Unii Europejskiej- Błękitną Flagę czystości morza. Dwukrotnie, w latach 1995 i 1997 została wyróżniona jako "Najlepszy Port na świecie" między innymi za swoją nieprzeciętną architekturą, która jest mieszanką indyjskich, arabskich i andaluzyjskich stylów.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WALIA / Walia / Park Narodowy Brecon Beacons.

WALIA / Walia / Park Narodowy Brecon Beacons.

WALIA / Swansea. / Półwysep Gower.

NIEMCY / Brandenburgia / Cottbus

NAMIBIA / Namib Naukluft NP / Pustynia Namib

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl