Galeria zdjęć

"Moja prawda" ;-)

MADAGASKAR / Zachodni / Morondava

Zdjęcia: Morondava, Zachodni, "Moja prawda" ;-), MADAGASKAR
odsłon: 305 | poleca: 8 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-11-05 15:48
Data wykonania
sierpień 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Madagaskar 2019

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Colmar, jako przedstawiciel grupy etnicznej "Męskie szowinistyczne świnie" w pełni akceptuje wynik tej "pragmatycznej obserwacji" :-P

Ciekawie to wygląda z Twojej perspektywy, Witoldzie. Chociaż nie wiem, co na to Colmar ;)))

Fajnie sobie dyskutujecie.Tymczasem facet na zdjęciu mówi,że ma jeszcze trzy takie rybki i jej da,pod warunkiem,że ona mu da...

Ru_da, nic "mojego" nie musi być ...
Usiłuję tylko zwrócić uwagę na fakt ... że 'pierwsze wrażenie" ... niekoniecznie musi być trafne.
Ale ja już tak mam ;-)

Colmar, ja mimo wszystko uważam, że ławeczka "patrzy" na zachód, bo na klifach Dingli taki widok na morze jest na zachód lub na południe. Na wschód nie da rady. Byłam, ale może słabo pamiętam?
A swoją drogą - każdy ma prawo własne wnioski wyciągać. Niech więc będzie na Twoje, bo musi być... Może, zresztą warto zapytać samą autorkę? Mówisz przecież, że jej wierzysz...
Pozdrawiam.

Fakty - powiadasz Ru_da ... są tylko dwa.
Pierwszy - zdjęcie, drugi - data dodania zdjęcia. Cała reszta to:
1. Deklaracja autorki (miesiąc wykonania i miejsce). Oczywiście ja jej wierzę, ale ... to nie jest fakt tylko moja wiara ;-)
2. Nasza interpretacja i wnioski.
A wnioski ... jak to wnioski ... czasami bywają ... różne ;-)))
Taki np. wyciągnięty wniosek o czasie wykonania zdjęcia - przypatrz się dobrze: "jasności słońca", długości i kierunkowi cienia rzucanego przez ławkę, rzuć okiem na mapę (w którym kierunku "patrzy ławka") i kalendarz astronomiczny (domniemany czas - początek lutego i miejsce - południowe wybrzeże Malty).
Ja mam odmienne ... wnioski ;-)))

Fakty - powiadasz Colmar... tylko fakty. Racja! W przypadku zdjęcia "Jesień życia", o którym poniżej byłeś uprzejmy wspomnieć, faktem jest jedynie to, że dwoje ludzi siedzi na ławce nad morzem. Z tytułu zdjęcia dowiadujemy się kolejnego faktu - że scenka sfotografowana została na Malcie, na klifach Dingli. Wiedząc, gdzie to miejsce się znajduje, możemy wyciągnąć wniosek, że dzieje się to o zachodzie, a nie o wschodzie słońca (to kolejny fakt). Cała reszta, to "prawda subiektywna" obserwatorów H, R i C. Twierdzisz nagle, że to żadna prawda? Że to fałsz? Ależ nie! To wszystko są "tys prawdy" ;)))

Ru_da, nie "Twojszy". Nie "mojszy". ŻADEN.
Bo "prawda subiektywna" to żadna prawda. To FAŁSZ.
Ot, i cała prawda. Której nie ma. Są tylko fakty :-)))

Miało być, oczywiście "sam chciałeś".

Dobra, Colmar, zam chciałeś ;)
Jest oczywistą oczywistością, że "twojszy" wynik obserwacji jest najprawdziwszy. Ot, i cała filozofia ;)))Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

SERBIA / płd.-zach.Serbia / Sjenica

SZKOCJA / Rannoch Moor / Lochain na h'Achlaise

MALTA / . / .

MALTA / . / Marsaxlokk

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl