Galeria zdjęć

Port Talbot - Zamek Margam.

WALIA / Południowa Walia. / Hrabstwo Neath Port Talbot.

Zdjęcia:  Hrabstwo Neath Port Talbot., Południowa Walia., Port Talbot - Zamek Margam., WALIA
odsłon: 204 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2019-12-10 16:18
Data wykonania
październik 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Margam Castle to duży wiejski dom z epoki wiktoriańskiej , zbudowany w Margam w Port Talbot w Walii dla Christophera Rice Mansela Talbota (1803–1890). Został zbudowany w okresie dziesięciu lat, od 1830 do 1840 r., W miejscu, które było okupowan

Komentarze do zdjęcia

Margam Castle to duży wiejski dom z epoki wiktoriańskiej , zbudowany w Margam w Port Talbot w Walii dla Christophera Rice Mansela Talbota (1803–1890). Został zbudowany w okresie dziesięciu lat, od 1830 do 1840 r., W miejscu, które było okupowane przez około 4000 lat i które od XI wieku do rozwiązania klasztorów było opactwem. Choć nazywany „ zamkiem ”, budynek jest naprawdę dużym, wygodnym dworem wiejskim, jednym z wielu „udawanych” zamków zbudowanych w XIX wieku w okresie odrodzenia gotyku. Dziś Zamek Margam to budynek klasy I, który znajduje się pod opieką Rady Hrabstwa Neath Port Talbot .Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Badenia Witenbergia / Maulbronn

USA / Wyoming / Devils Tower National Monument

USA / Wyoming / Devils Tower National Monument

ETIOPIA / Dolina / Omo

FRANCJA / Lazurowe Wybrzeże / Porquerolles

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl