Galeria zdjęć

Trzeba być sobą, trzeba być sobą ... ;-)

GAMBIA / Greater Banjul Area / Bijilo Forest Park

Zdjęcia: Bijilo Forest Park, Greater Banjul Area, Trzeba być sobą, trzeba być sobą ... ;-), GAMBIA
odsłon: 449 | poleca: 6 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-02-25 14:09
Data wykonania
styczeń 2020

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

"Colmar i jego świta" - Niezłe, od dziś będę się do niego zwracał, Wasza Wysokość. Wracając do meritum: To wygląda na jakąś fiksację colmarową, Naprawdę uważasz, że wszyscy, którzy lubią colmara są nim samym? wszak to debilne. Właściwie to mam to w dupie, wyjaśniam tylko i wyłącznie dlatego, że JP2 jest moją koleżanką, ma na imię Joanna i nie ma innego konta, co sugerował Jego Wysokość, dlatego się uśmiechnąłem. Podsumowując: prosiła abym przekazał Ci to samo, co Ty napisałaś o mnie na mój priv. Jak sama pamiętasz nie da się tego cytować publicznie.
Dziękuję, że przypomniałaś mi dlaczego zrezygnowałem z Globa, całe szczęście niedługo skończy się kwarantanna.

No właśnie , cały Colmar i jego świta. Zwinęła konto na ten nick, ale macierzyste zostało. To ile kont miała tą waszą psiapsiółka z cyckami? A ile jeszcze ma? Z których kont będziesz teraz gadał sam ze sobą? 😁

(((-:

Spoko, spoko ... macierzyste zostawiła ... mocno odchudzone 😁

No faktycznie, zwinęła. Szkoda.

Anno, instalacja Ci pierdyknęła ?
Tereso, problem jest prostszy, u Ciebie powyższej nie zaobserwowano.
Paweł, masz rację, dżejpitu faktycznie ma cycki ... chociaż powinienem napisać raczej miała ... bo zdaje się, zwinęła konto na ten nick 😁

Myślę, że większość zastosowała taktykę "ignorujemy, może zrozumie", ale jak widać raczej nie... Dobrze, że tym razem nie siedzi na żółwiu...

Teraz to mały pikuś żałuj, aszy007, że nie widziałeś serii z imprezy u "cioci", coś jak wizyta u kolegi z wojska z "Wniebowziętych" tylko w stylizacji dożynkowej. "Niestety" przepadło, bo wtedy jeszcze się chciało zarówno User'om jak i Admince.

Sądzę, że zdjęcia typ "Wacek" przeszkadzają. I pewnie sporej grupie użytkowników. Parę razy zabierałem się, żeby skomentować je. I odpuszczałem. Może Wacek potrzebuje samo-dowartościowania się. Szkoda, że to robi kosztem szacunku dla innych.

Zdjęcia Wacka zawsze tu były i wcale nie były kiedyś lepsze ... Jeżeli Wacek musi, to co poradzisz? A Wacków coraz więcej. Ludzie robią zdjęcia, to wrzucają, gdzie popadnie, skąd ich nie pogonią. A kto miałby ich stąd pogonić?Brak Admina i hulaj dusza dla wszystkich, również tych, co nie maja zbyt równo pod sufitem... jak dla mnie, żeby sobie założyć nowy profil, wrzucać tam foty z miejsca, gdzie się nigdy nie było, jeszcze sobie polecać, to trzeba być albo nawalonym albo wąchać to, co wącha pan Terlecki.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

JORDANIA / Muhafaza Ma'an / Petra

CHORWACJA / Adriatyk / Środkowa Dalmacja

PORTUGALIA / - / Lagos

CHORWACJA / Adriatyk / Środkowa Dalmacja

PORTUGALIA / - / Lagos

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl