Galeria zdjęć

Walia - Zamek Carreg Cennen. (Carmarthenshire).

WALIA / Walia / Parku Narodowego Brecon Beacons

Zdjęcia:  Parku Narodowego Brecon Beacons, Walia, Walia - Zamek Carreg Cennen.  (Carmarthenshire)., WALIA
odsłon: 297 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-03-03 20:14
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Zamek Carreg Cennen to zamek w pobliżu rzeki Cennen, w wiosce Trap, cztery mile na południe od Llandeilo w Carmarthenshire w Walii. Zamek znajduje się na terenie Parku Narodowego Brecon Beacons, a jego położenie opisano jako spektakularne, ze względu

Komentarze do zdjęcia

Warto odwiedzić...

Zamek Carreg Cennen to zamek w pobliżu rzeki Cennen, w wiosce Trap, cztery mile na południe od Llandeilo w Carmarthenshire w Walii. Zamek znajduje się na terenie Parku Narodowego Brecon Beacons, a jego położenie opisano jako spektakularne, ze względu na jego położenie nad wapienną przepaścią. Zbudowany na szczycie wzgórza, które urywa się wyjątkowo stromym zboczem. Zamek był bardzo chętnie wykorzystywany w trakcie Wojny Dwóch Róż. Umiejscowienie nad zboczem dawało przewagę osadzonym w nim wojskom. Obecnie położenie zamku nadal powala, ale turystów, za sprawą wspaniałych widoków.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Bieszczady / na szlaku

POLSKA / Bieszczady / na szlaku

HISZPANIA / Fuertventura / Cofete

POLSKA / Tatry Wysokie / Podhale

NEPAL / Himalaje, Sagarmatha Himal / poniżej szczytu Lobuche East

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl