Galeria zdjęć

Nie ... do wiary ;-)

GAMBIA / Wschodni / Georgetown

Zdjęcia: Georgetown, Wschodni, Nie ... do wiary ;-), GAMBIA
odsłon: 169 | poleca: 15 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-03-19 20:38
Data wykonania
styczeń 2020
Miejsce
Dodane do galerii
Gambia 2020

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

5x2.Za zdjęcie i komentarz :)

A to tylko nieśmiałe początki ... symfonii obłudy ;-)

W sumie i Ty i my, mieliśmy szczęście, że zdążyliśmy wrócić. I nie musieliśmy korzystać z fałszywej "łaskawości" programu "lot do domu".

Nas ominęła ta darmowa usługa ... a na Tegel to musiałoby wyglądać dość ciekawie ... zwazajżąc na rozmiary tegoż "kurnika" :-)))

Super, oglądam z wielką przyjemnością. A' propos rączek: w malutkiej Gambii po przylocie i przy odlocie dyzenfekowali nam ręce i mierzyli temperaturę. W Katowicach na lotnisku był za to pełen luz.

Cały świat, od Arktyki po plaże Madagaskaru, oniemiał z zachwytu śledząc poczynania włodarzy Najjaśniejszej RP w walce z wirusem. Tutaj, mieszkaniec Gambii, z uwagą wsłuchuje się w najnowsze niusy TV Polonia. Sukces goni sukces, a porażka została zepchnięta do głębokiej defensywy. Tylko te rączki ... 😁Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Śląsk / Jastrzębie Zdrój

SUAZI / Suazi / Suazi

SUAZI / Suazi / Suazi

SUAZI / Suazi / Suazi

MALTA / . / Kalanka bay

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl