Galeria zdjęć

Myanmar (Birma), dziecięce zabawy w wiosce Nam Hu...

MYANMAR / Taunggyi District / Inle Lake

Zdjęcia: Inle Lake, Taunggyi District, Myanmar (Birma), dziecięce zabawy w wiosce Nam Hu..., MYANMAR
odsłon: 311 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-07-14 00:00
Data wykonania
styczeń 2017

Opis zdjęcia
Po dopłynięciu do świątyni Phaung Daw Oo (inne nazwy tej świątyni to Hpaung Daw Oo i Phaung Daw U Pagoda) nad jeziorem Inle widząc tłumy turystytów buszujący na placu przed świątynią zastawionym kioskami z pamiątkami odpuściłem i skierowałem się posz

Komentarze do zdjęcia

Po dopłynięciu do świątyni Phaung Daw Oo (inne nazwy tej świątyni to Hpaung Daw Oo i Phaung Daw U Pagoda) nad jeziorem Inle widząc tłumy turystytów buszujący na placu przed świątynią zastawionym kioskami z pamiątkami odpuściłem i skierowałem się poszukać czegoś bardziej spokojnego. Niecały kilometr na wschód od mola i restauracji do którego przybijają co chwilę szybkie łodzie z turystami znajduje się mała wioska Nam Hu zamieszkała przez grupę etniczną Intha (w tłumaczeniu synowie jeziora) a w niej... spokój, cisza, brak turystów i życie zaraz nabrało kolorów...

Polecają to zdjęcie

Inne zdjęcia tego użytkownika



Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Saksonia / Drezno

NIEMCY / Saksonia / Drezno

FRANCJA / Monako. / Osiedle Monako.

FRANCJA / Monako. / Osiedle Monako.

FRANCJA / Monako. / Osiedle Monako.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl