Galeria zdjęć

Varadero, wschód słońca

KUBA / Zachód / Varadero

Zdjęcia: Varadero, Zachód, Varadero, wschód słońca, KUBA
odsłon: 90 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2020-11-23 20:08
Data wykonania
luty 2019
Miejsce
Dodane do galerii
Półwysep Varadero

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Jeśli nie wychodziłeś z hotelu po północy to prawdopodobnie nie poczułeś oparów ropy naftowej w powietrzu. Rzecz w tym, że po północy wygaszane są na kilka godzin chyba do 4 rano, tzw. świeczki nad rafinerią, fakt śpiący turyści nie mają o tym pojęcia, nawet gdy rano budzą się z bólem głowy :(

Półwysep Varadero jest dość specyficzny. Samo miasto odwiedziłem tylko dwa razy. Dalsza część półwyspu ma raczej charakter urlopowy. Przemysł naftowy nie ma tam żadnego znaczenia. Natomiast nie ma tam za dużo atrakcji. Oprócz morza, rezerwatu przyrody i wyspy z delfinami pozostaje tylko żeglarstwo. Za to pogoda jest czymś niesamowitym. Minusem są bardzo komary pojawiające się po zmroku. Nie ma ich za to na plaży. Słońce w lutym wschodziło szybko o 7.00 i zachodziło o 19.00. Kubańczycy to mili ludzie. Niestety, do ciekawych rzeczy jest bardzo daleko.

Zdjęcie polecam, ale nie polecam Varadero. Rafineria ropy w Matanzas i szyby naftowe w Varadero wykluczają w tym miejscu możliwość wypoczynku.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / dolina karpia / Spytkowice

POLSKA / Pilsko / Beskidy

NIEMCY / Las Bawarski / Grosser Arber

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Szlak na Rysy.

TAJLANDIA / Bangkok / Wat Arun

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl