Galeria zdjęć

Szymbark - Ruiny zamku 12 wież.

POLSKA / warmińsko-mazurskie / Szymbark koło Iławy.

Zdjęcia: Szymbark koło Iławy., warmińsko-mazurskie, Szymbark - Ruiny zamku 12 wież., POLSKA
odsłon: 92 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 2 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-02-23 14:40
Data wykonania
październik 2020

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Zamek w Szymbarku koło Iławy jest drugim co do wielkości gotyckim zamkiem na Warmii i Mazurach. Obwód murów, dwanaście wież, robią wrażenie także dziś. Początki Szymbarka sięgają XIV wieku i kapituły pomezańskiej.

Komentarze do zdjęcia

Juras48 mam tych zdjęć masę a to dlatego, że byłem tam kilka razy mieszkam około 20 km. od tego miejsca i jak odwiedza mnie jakaś osoba z portalu, Globtrotera czy Flog-a to obwożę ję po różnych ciekawych zakątkach mojego otoczenia bo chcę pokazać jak najwięcej ciekawych miejsc. Dlatego te ruiny potężnego zamku są w pierwszej trójce. Widzę jednak że na tym portalu jest zaledwie kilka osób którzy są aktywni i tak prawdę powiedziawszy nie ma komu pokazywać. Jednak w miarę możliwości dla Ciebie od czasu do czasu coś pokażę. Dziękuję i polecam zwiedzić te ruiny chociażby z zewnątrz bo ja jeszcze w środku też nie byłem lecz nie ma tam nic ciekawego. Ciężko tam trafić na kogoś ktoby otworzył żeby wejść do środka. Dawno temu także Stevi Wonder chciał tam otworzyć szkołę dla osób niewidomych uzdolnionych muzycznie.

B. ładny, dawaj jeszcze z innej strony jak masz?

To jest zwyczajnie cudo. Muszę się tam wybrać.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / x / x

POLSKA / x / x

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Bystra Ławka - Dolina Młynicka.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Bystra Ławka.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Wodospady Zimnej Wody.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl