Galeria zdjęć

Lewocza - Mariańska Hora.

SłOWACJA / Lewocza. / Mariańska Góra.

Zdjęcia: Mariańska Góra., Lewocza., Lewocza - Mariańska Hora., SłOWACJA
odsłon: 124 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-02-28 14:20
Data wykonania
sierpień 2012

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Sanktuarium Matki Bożej na Mariańskiej Górze w Lewoczy należy do najważniejszych i najstarszych sanktuariów maryjnych na Słowacji. »Słowacka Częstochowa« – bo tak często nazywane jest to miejsce święte, od XIII wieku gromadzi tysiące

Komentarze do zdjęcia

Sanktuarium Matki Bożej na Mariańskiej Górze w Lewoczy należy do najważniejszych i najstarszych sanktuariów maryjnych na Słowacji. »Słowacka Częstochowa« – bo tak często nazywane jest to miejsce święte, od XIII wieku gromadzi tysiące pątników ze Spisza i wielu regionów Słowacji, a także z Polski i Węgier. Najważniejszym wydarzeniem w wielkowiekowej historii sanktuarium była pielgrzymka Jana Pawła II w dniu 3 lipca 1995 r. Na południowym stoku Mariańskiej Góry, wśród rozległych błoń, papież odprawił Mszę św. w której uczestniczyło 650 tys. pielgrzymów.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Jammu and Kashmir / Charasa

INDIE / Jammu and Kashmir / Leh

INDIE / Darjeeling / Bagdogra

INDIE / Jammu and Kashmir / Leh

INDIE / Jammu and Kashmir / Charasa

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl