Galeria zdjęć

Panorama z Łomnicy na Tatry Bielskie.

SłOWACJA / Wysokie Tatry. / Łomnica 2634 m.

Zdjęcia: Łomnica 2634 m., Wysokie Tatry., Panorama z Łomnicy na Tatry Bielskie., SłOWACJA
odsłon: 188 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-04-25 09:47
Data wykonania
listopad 2018

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Durny Szczyt,Papirusowe Turnie,Czarny Szczyt,Kołowy Szczyt,Czerwona Turnia,Mały Kołowy Szczyt za nimi Bielskie Tatry;Murań,Nowy Wierch,Hawrań,Płaczliwa Skała przed nią Jagnięcy Szczyt i Jastrzębia Turnia,Szalony Wierch,Zadnie Jatki przed nimi Kopa Bi

Komentarze do zdjęcia

Durny Szczyt,Papirusowe Turnie,Czarny Szczyt,Kołowy Szczyt,Czerwona Turnia,Mały Kołowy Szczyt za nimi Bielskie Tatry;Murań,Nowy Wierch,Hawrań,Płaczliwa Skała przed nią Jagnięcy Szczyt i Jastrzębia Turnia,Szalony Wierch,Zadnie Jatki przed nimi Kopa Bielska,Pośrednie i Skrajne Jatki,Bujaczy Wierch,przed nim Wielki Szczyt Wideł,Mały Kieżmarski Szczyt i okazały Kieżmarski Szczyt.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WłOCHY / UMBRIA / Włochy

WłOCHY / UMBRIA / Włochy

POLSKA / woj.podkarpackie. / Polańczyk.

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl