Galeria zdjęć

Swansea Bay - obserwatorium (nieczynne).

WALIA / Swansea - miasto i hrabstwo w południowej Walii. / Wybrzeże południowej Walii u nasady półwyspu Gower, nad rzeką Tawe.

Zdjęcia: Wybrzeże południowej Walii u nasady półwyspu Gower, nad rzeką Tawe., Swansea - miasto i hrabstwo w południowej Walii., Swansea Bay - obserwatorium (nieczynne)., WALIA
odsłon: 94 | poleca: 7 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-07-04 22:50
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Widok na wschód przedstawia stare obserwatorium astronomiczne które od lat jest nieczynne.Niedawno ktoś to kupił i prawdopodobnie będzie tam restauracja. W oddali widać najwyższy budynek w Walii. Są tam mieszkania, a na samej górze restauracja i kafe

Komentarze do zdjęcia

brak komentarzyStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NIEMCY / Dolina Renu / Bacharach

NIEMCY / Dolina Renu / Bacharach

NIEMCY / Dolina Renu / Bacharach

WłOCHY / Wenecja Euganejska / Włochy

WłOCHY / Wenecja Euganejska / Włochy

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl