Galeria zdjęć

Ździar - Bachledówka - widok z wieży widokowej.

SłOWACJA / Żdziar - wieś u podnóża Tatr Bielskich. / Magura Spiska.

Zdjęcia: Magura Spiska., Żdziar - wieś u podnóża Tatr Bielskich., Ździar - Bachledówka - widok z wieży widokowej., SłOWACJA
odsłon: 145 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-08-29 15:54
Data wykonania
lipiec 2020

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Bujaczy Wierch, z tyłu Kieżmarski Szczyt,Łomnica, Durny Szczyt dalej Skrajne i Zadnie Jatki, Szalony WierchSzeroka Przełęcz, Płaczliwa Skała, Hawrań, Giewont.

Komentarze do zdjęcia

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka usytuowana jest na granicy Pienińskiego i Tatrzańskiego Parku Narodowego, w samym sercu zróżnicowanego gatunkowo lasu. Trasa o długości ponad 600 m prowadzi przez pełen niespodzianek i ciekawostek las, pokazując zwiedzającym wyjątkowość natury Magury Spiskiej. Z tarasu wieży o wysokości 32 m, skąd widać jak na dłoni szczyty Tatr Bielskich, wyjątkową panoramę Pienin czy malownicze Zamagurze. Łączna długość ścieżki 1234 m. Długość ścieżki 603 m. Długość ścieżki na wieży 631 m. Wysokość wieży widokowej 32 m. Wys. ścieżki 24 m. Szer. ścieżki 1,8 m. (info:https://chodnikkorunamistromov.sk/pl/o-sciezce/)Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl