Galeria zdjęć

Matera - dla tych, co widzą, ale nie wiedzą, a chcieliby -podpowiedź

WłOCHY / Bazylikata / Kościół St Nicola dei Greci

Zdjęcia: Kościół St Nicola dei Greci, Bazylikata, Matera - dla tych, co widzą, ale nie wiedzą, a chcieliby -podpowiedź, WłOCHY
odsłon: 118 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 2 osób
Data dodania
2021-10-19 00:12
Data wykonania
październik 2021

Opis zdjęcia
Patrz NIŻEJ

Komentarze do zdjęcia

Wystawa dzieł Salvadora Dali w Materze w dwóch starych, skalnych kościołach wykutych w tufie Madonna delle Virtu i Sant Nikola dei Greci, to okazja, aby nie tylko zobaczyć wspaniałe rzeźby i obrazy tego artysty, ale także jedyna okazja, aby sfotografować wnętrza kościołów skalnych, gdyż w innych przypadkach i miejscach nie jest to możliwe. A kościoły są piękne! Bardzo polecam Materę, do której można bez problemu dojechać wprost z lotniska w Bari (bilety dwóch przewoźników do Bari juz nawet za 69zł!).

Dodali do schowkaStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

CHORWACJA / Kornati / Kornati

NORWEGIA / Lofoty / Vikten

POLSKA / dolnośląskie / Radków

POLSKA / dolnośląskie / Radków

WłOCHY / Dolomity / Santa Magdalena

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl