Galeria zdjęć

Benalmadena - Puerto Marina.

HISZPANIA / Costa del Sol. / Puerto Marina.

Zdjęcia: Puerto Marina., Costa del Sol., Benalmadena - Puerto Marina., HISZPANIA
odsłon: 192 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-11-29 14:34
Data wykonania
lipiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Najpiękniejszy port na Costa del Sol.

Komentarze do zdjęcia

Leszku niepotrzebnie się unosisz. Problem nie jest w komentarzach, tylko w kwestii którą byłeś uprzejmy zupełnie pominąć, a mianowicie w tym, że przypisujesz sobie czyjeś osiągnięcia. I to jest clou, a nie to że okraszasz swoje fotki komentarzami. Chciałbym znaleźć jakieś słowo dostatecznie mocne, na takie praktyki, ale jednocześnie na tyle uprzejme, abyś nie szedł w stronę "Pawełkowania", ale niestety moje umiejętności w zakresie modalności epistemologicznej dyskursu na temat "przypisywania sobie cudzych osiągnięć są zbyt płytkie. Także Cię pozdrawiam i trzymam za słowo.

Pawełku potrafię, ale "jeszcze sie taki nie urodził żeby każdemu dogodził". Najlepiej będzie jak nie będę wogóle opisywać fotek. Szukajcie sobie sami w internecie. Pozdrawiam.

Leszku, czy Ty nie potrafisz napisać czegoś od siebie? Rozumiem, że masz prawa do tego tekstu, bo inaczej to tak samo jakby zajumać komuś zdjęcie. © 2020 Benalmadena24 | All rights reserved.

Puerto Marina w Benalmadenie sięga początku lat 60-tych. Wówczas to ówczesny burmistrz Enrique Bolin postanowił dostarczyć miejscowości prawdziwej atrakcji turystycznej. Budowa portu rozpoczęta 12 listopada 1972 roku i zakończona 9 października 1982 roku dostarczyła wielu perypetii aby ostatecznie stać się jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc sportu, wypoczynku i rekreacji całego wybrzeża Morza Śródziemnego. Początkowo pod nazwą Port-au-Prince a aktualnie jako Puerto Marina de Benalmadena od 1987 roku nieprzerwanie otrzymuje międzynarodową nagrodę Unii Europejskiej – Błękitną Flagę czystości morza. Dwukrotnie, w latach 1995 i 1997 została wyróżniona jako „Najlepszy Port na świecie” między innymi za swoją nieprzeciętną architekturą, która jest mieszanką indyjskich, arabskich i andaluzyjskich stylów jak mudejar.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Zachodniopomorskie / Szczecin-Dąbie

KUBA / Santiago de Cuba / Castillo de San Pedro de la Roca

KUBA / Santiago de Cuba / .

NIEMCY / Dolina Renu / Sankt Goarshausen

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl