Galeria zdjęć

Walia - Dan yr Ogof

WALIA / National Showcaves Center for Wales, / 1/2 godz. samochodem od Swansea.

Zdjęcia: 1/2 godz. samochodem od Swansea., National Showcaves Center for Wales,, Walia - Dan yr Ogof, WALIA
odsłon: 137 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2021-12-09 14:02
Data wykonania
czerwiec 2019

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Najlepiej strzeżony sekret Walii od 315 milionów lat! National Showcaves Centre for Wales w Parku Narodowym Brecon Beacons jest jedną z największych atrakcji Walii.

Komentarze do zdjęcia

Dziesięć atrakcji obejmuje jeden bilet wstępu – jest wiele do zobaczenia i zrobienia dla wszystkich grup wiekowych. Trzy różne jaskinie Dan-yr-Ogof, Cathedral Cave i Bone Cave oferują unikalne podziemne wrażenia. W Dan-yr-Ogof przechodzisz przez pięknie udekorowane korytarze o długości niecałego 1 kilometra lub przechodzisz przez ogromne korytarze Cave Cathedral, wyrzeźbione miliony lat temu, a na końcu tej jaskini doświadczasz emocji związanych z chodzeniem za Wodospady o wysokości 40 stóp, które spływają kaskadą wokół Ciebie w „Dome of St Paul's”, klimatycznym zakończeniem naprawdę wspaniałej jaskini. Na miejscu mamy również jedną z największych na świecie kolekcji modeli dinozaurów naturalnej wielkości, począwszy od popularnego Tyrannosaurus Rex i Brachiosaurs, a skończywszy na mniej znanej Tsintaosaurus.Jest tu ponad 130 modeli – czy potrafisz znaleźć swojego ulubionego dinozaura? Shire Horse Center oferuje emocje związane z 2 zadaszonymi placami zabaw dla dzieci, obszarem gospodarstwa i zaprzyjaźnieniem się z łagodnymi gigantami – końmi Shire, które czekają, by się przywitać. Uwzględnij wioskę z epoki żelaza, muzeum i kamienne kręgi, a masz wiele do zobaczenia i zrobienia dla wszystkich grup wiekowych, a dla tych, którzy mogą chcieć odpocząć, jest nasza kawiarnia i sklep Rock and Dinosaur.i sklep Rock and Dinosaur.i sklep Rock and Dinosaur. info:https://www-breconbeacons-org.translate.goog/business/attraction-dan-yr-ogof?

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

GRECJA / - / -

IRAN / Jazd / Jazd

IRAN / Kaszan / Pustynia

IRAN / Jazd / Jazd

IRAN / Kerman / pustynia

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl