Galeria zdjęć

Zorza i niebo usiane gwiazdami

NORWEGIA / Lofoty / Henningsvear - taras naszego rorbuera

Zdjęcia: Henningsvear - taras naszego rorbuera, Lofoty, Zorza i niebo usiane gwiazdami, NORWEGIA
odsłon: 382 | poleca: 10 osób | ocena techniczna: 5 | ocen: 1 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2022-09-09 19:49
Data wykonania
wrzesień 2022

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Ja tam żadnych usianych gwiazd nie widzę.... A może jusz mi okularów trzeba.

Szkoda czasu i słów, chama nie warto przekonywać - jest i pozostanie chamem

Menhir, dopóki nie jesteś właścicielką, udziałowcem czy osobą w jakiś sposób zarządzającą tym portalem, swoje cenne sugestie dotyczące mojej osoby zachowaj dla siebie. Mówiąc mało oględnie mam je w dupie. Mój czas, moje życie. W związku z tym, będę tutaj sobie zaglądał kiedy mnie tylko najdzie ochota i z taką częstotliwością jaka mi będzie pasować. I będziesz musiała z tym żyć 😁

Colmar, chcesz pooglądać perfekcyjne technicznie zdjęcia ze świata, to wejdź na National Geographic, Stock, World is beautiful itp., a nie tutaj żeby marudzić bez sensu (chodzi mi ogólnie o Twoje wpisy, niekoniecznie pod tym zdjęciem). Świetne zdjęcia pokazują się tu rzadko, więc może lepiej zaglądać gdzie indziej?

Ty, Tobą, Tobie, Ci, Ciebie, Cię, Twój, Wy, Was, Wam, Wami, Wasz w językowym savoir-vivre'em piszemy wielką literą bo to są zaimki osobowe i dzierżawcze, odnoszące się do osób.

Menhir, to jest "Galeria zdjęć", więc mnie, jako odbiorcę, interesuje wyłącznie produkt końcowy - zdjęcie - a nie twoje rozważania metafizyczne. Robisz to co robisz, na takim poziomie jaki reprezentujesz, zamieszczasz to na publicznym (jeszcze) portalu w dziale zdjęcia, to licz się faktem, że czasami trafi się komentarz niekoniecznie po twojej myśli. Jeśli masz z tym problem, to nic nie stoi na przeszkodzie stworzyć sobie "grupę zamkniętą" gdzie Ty i podobni do Ciebie (w poglądach) do woli będziecie mogli sobie podnosić poziom samozadowolenia. Należy jednak pamiętać, że nadmiar przyjętego przez organizm lukru, z czasem, prowadzi do wielu groźnych schorzeń 😁

ru-da, po twoim wpisie widzę, że się tu bezsensownie marnujesz. Z twoimi zasobami współczucia powinnaś się odnaleźć w jakimś wolontariacie czy innej organizacji charytatywnej. Odnośnie, zaś analizowania umiejętności autorki i jej sprzętu to jest to dokładnie to miejsce. Natomiast z założenia nie jest to miejsce do publicznego uprawiania seksu, czyli włażenia komuś w dupę. Pomijam fakt, ze w pewnym wieku jest to ... mało estetyczne 😁

Colmar, załącz proszę Twoje zdjęcia, abyśmy mogli w sposób uzasadniony kunsztem fotograficznym i wysokimi parametrami sprzętu, podziwiać Twoje zachwyty miejscami i zjawiskami naszego świata. Ja nigdy nie aspirowałam do miana fotografa wielokrotnie wspominając, że najczęściej robię fotki na "auto", a przy pierwszej fotografii zorzy napisałam, że jest zrobiona telefonem (kompletnie nie byłam przygotowana na zorzę na początku września). Czy to znaczy, że nie mam prawa podzielić się na Globie moim zachwytem nad tym niezwykłym zjawiskiem, bo zdjęcie ma szumy (nawet świetnym aparatem nie jest łatwo zrobić dobre zdjęcie zorzy) i fatalne kadrowanie? Ponieważ nie jest to portal fotograficzny, a podróżniczy, myślę, że mam prawo, gdyż zdjęcia nie są jakieś tragicznie gorsze od akceptowalnego poziomu na Globie (no, chyba że zaczniesz zamieszczać tu swoje fotki i znacząco podniesiesz poprzeczkę :) Kto nie wiedział, teraz już wie, że nie tylko zimą, ale także na przełomie sierpnia i września można przy odrobinie szczęścia takie cudo zobaczyć na niebie i - mimo różnych niedostatków mojego przekazu - zapragnąć pojechać tam, gdzie można doznać podobnych zachwytów. I wg mnie o to chodzi na Globie, aby podzielić się z innymi pięknymi miejscami i ciekawymi zjawiskami jako inspiracją do podróży czy chociażby marzeń.

"Nie te umiejętności, nie ten sprzęt"... Ech, colmar, po tym wpisie jeszcze bardziej Ci współczuję. Zamiast podziwiać piękne zjawisko, Ty analizujesz umiejętności autorki i zastanawiasz się, czy sprzętu nie ma przypadkiem lepszego, niż Ty 😂😂😂

I niepotrzebnie. Temat fotki, mówiąc najoględniej, przerósł autorkę. Co widać w całej serii. Nie te umiejętności, nie ten sprzęt.
Ale ... jeśli Ty jesteś zachwycona to O.K. Nic nie poradzę na twoje poczucie estetyki 😁Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

NAMIBIA / Kunene / Wioska Himba

IRLANDIA / Hrabstwo Clare / Klify Moheru

POLSKA / Zachodniopomorskie / między Mrzeżynem, a Pogorzelicą

POLSKA / Zachodniopomorskie / Mrzeżyno

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl