Galeria zdjęć

Reine można zobaczyć z góry, tylko trzeba się wspiąć po 1600 schodach :)

NORWEGIA / Lofoty / Reine, wyspa Moskenesøy

Zdjęcia: Reine, wyspa Moskenesøy, Lofoty, Reine można zobaczyć z góry, tylko trzeba się wspiąć po 1600 schodach :), NORWEGIA
odsłon: 776 | poleca: 9 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2022-10-13 16:24
Data wykonania
sierpień 2022
Miejsce
Dodane do galerii
Lofoty

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Kiedy wchodziłem na tą górkę, schodów jeszcze nie było. Droga była nieco osuwista, ale chwytając się drzewek i korzeni dało się wejść, bo widok stąd przepiękny

...że piekny widok to nie da się ukryć. Każdy widok na żywo jest cudowny i żadna fotka tego nie odzwierciedli. Udanego weekendu życzę.

Zobaczenie widoku na Reine i wysepki z Reinebringen od dawna było moim marzeniem, ale życie potrafi robić psikusy i musiał mi wystarczyć widok "z poziomu" - też piękny, czego moje fotki niestety nie oddają.

Ja bym takiej okazji nie przepuścił i szedł bym, bo później bym żałował. Powiem, że z całej wycieczki tylko ja z małżonką weszliśmy na kopułę Bazyliki św. Piotra bo reszta była leniwa i nie chciała stać w kolejce. Gdy pokazałem fotki z góry to większość żałowała, że nie weszła. "Używaj i sobie nie żałuj bo później będziesz żałował(a) , że nie użwałeś(aś)" to zdaje mi się słowa księdza Tischnera. Ja trzymam się tej sekwencji.Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / warmińsko- mazurskie / Kamieniec

POLSKA / kujawsko pomorskie / Wołuszewo

POLSKA / opolskie / Tuły

NIEMCY / B riesen / Tropikalna dżungla

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2024 Globtroter.pl