Galeria zdjęć

Pendine Sands - Carmarthen Shire.

WALIA / Od wschodu Półwysep Neath Port Talbot i Swansea. / Od zachodu z Pembrokeshire.

Zdjęcia:  Od zachodu z Pembrokeshire., Od wschodu Półwysep Neath Port Talbot i Swansea., Pendine Sands - Carmarthen Shire., WALIA
odsłon: 58 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2023-02-18 13:31
Data wykonania
grudzień 2022

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Pendine Sands to 7-milowa (11 km) plaża nad brzegiem zatoki Carmarthen na południowym wybrzeżu Walii . Rozciąga się z zachodu na wschód od Gilman Point do Laugharne Sands. Wieś Pendine znajduje się blisko zachodniego krańca plaży. Ciekawostka - Na początku XX wieku piaski były wykorzystywane jako miejsce wyścigów samochodowych i motocyklowych. Od 1922 roku odbywały się tu coroczne zawody motocyklowe Welsh TT. Twarda, płaska powierzchnia plaży stworzyła tor wyścigowy, który był prostszy i gładszy niż wiele głównych dróg tamtych czasów. Magazyn Motor Cycle opisał piaski jako „najlepszy naturalny żużel, jaki można sobie wyobrazić. (info (tłumaczenie) https://en-m-wikipedia-org.translate.goog/wiki/Pendine_Sands

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Uttar Pradesh / Delhi

BHUTAN / Paro / Paro

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

WłOCHY / Sycylia / Taormina

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl