Galeria zdjęć

Odczynianie ...

GWATEMALA / Departament Quiche / Chichicastenango

Zdjęcia: Chichicastenango, Departament Quiche, Odczynianie ..., GWATEMALA
odsłon: 243 | poleca: 4 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2023-03-01 13:57
Data wykonania
luty 2023

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Nikon d850 plus Nikkor 2.8/70-200mm

Komentarze do zdjęcia

Ja się resetuję tylko w soboty, więc ... chyba nie mam słowiańskiej duszy 🤣🤣🤣
Ale poważnie rzecz ujmując ... Tak, dla większej części tutaj zaglądających i czasami płaczącymi nad upadkiem portalu, jego kondycja jak najbardziej im pasuje. Popie... i dalej robią swoje. C'est la vie, jak mawiali starożytni Słowianie 😁

Czy dobrze wyczuwam, linkalinka, lekką nutkę sarkazmu? 🤔 Nie wiem jak colmar, ale dla mnie takie popier.....nie od czasu do czasu, z którego nic nie wynika działa oczyszczająco na moją słowiańską duszę i od razu świat staje się piękniejszy.

Nie ma takiej potrzeby. Pierwsze primo - czasy tego typu portali minęły. Drugie primo - na FB praktycznie każdy kraj, grupa o podobnych zainteresowaniach czy ludzie spędzający w ten sam sposób czas mają swoje portale. Każdy się gdzieś przytuli. Tak więc ''Brać, wybierać, decydować i niczego nie żałować!''

Panowie, dajcie znać, jak założycie nowy portal podróżniczy - chętnie się przeniosę :)

Czyli stymulując jakąkolwiek aktywność podnosimy im wiarygodność i wartość handlową?
Sorki, ze dopiero teraz odpowiadam, ale powiadomienia też nie działają 😁

Jasne, ich biznes, ich broszka. To pewnie kwestia pryncypiów. Mnie tylko zadziwia, że oni jeszcze na tym coś zarabiają, nawet przy niskich cenach hostingu. Globek ma 50/60 aktywnych Userów łącznie z tymi co piszą jeden komentarz miesięcznie. Portal jest technicznie prymitywny, więc każdy darmowy bloker, zabija 100 % wyskakujących okienek. Trudno wierzyć, że zagląda tu ktoś, komu wyskakują reklamy. Cos podejrzewam, że leszcze czekają na frajera, który wybuli za: "mamy 55043 podróżników"

W sumie to ja nawet to rozumiem. Biznes jeszcze się kręci? Najwyraźniej tak, skoro właściciele jeszcze nie zgasili światła. A jak się kręci, to po co wykonywać jakiekolwiek ruchy? Perpetuum mobile w najczystszej postaci 🤣

Idealne foto na zmianę logo Globtrotera, koniecznie z podtytułem "A ja mam wywalone"Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Uttar Pradesh / Delhi

BHUTAN / Paro / Paro

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

WłOCHY / Sycylia / Taormina

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl