Galeria zdjęć

U kresu ...

RUMUNIA / Marmarosz / Botiza

Zdjęcia: Botiza, Marmarosz, U kresu ..., RUMUNIA
odsłon: 186 | poleca: 3 osób | ocena techniczna: brak | ocen: 0 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2023-03-10 22:10
Data wykonania
wrzesień 2021
Miejsce
Dodane do galerii
Rumunia

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Nikon d850 plus Nikkor 2.8/70-200mm

Komentarze do zdjęcia

"Se komentuj". Do czasu 😜

No som tutej komentarze, ze ten portal juz zdycha.

Ten wniosek to wynika z autopsji? 😁

Ta babka trzyma sie jak zydowska wiara, bedzie jeszcze dlugo zyc i przezyje ten portal.

Uważam, że należy walczyć do końca. Jeśli nie ma tego co było, walczy się o to, co zostało.

No nie, nie rób tego 😁
Iwona, jaki portal chcesz ratować - ten który zastałaś hmm ... 2 msc temu, czy ten "teoretyczny", który był w założeniach pierwotnych właścicieli?

Ok, mogę rzadziej komentować :)

Same plusy, powiadasz? Na prawosławnym czy muzułmańskim też? 🤣🤣🤣
Twój wolny czas - nie mój problem. Wierzysz w coś, czego nie ma - też nie moja brożka. Wiara czyni cuda - tak mówią. Chciałem tylko zauważyć, że jak wyciągasz jakieś fotki "z zaświatów" to daj im szansę chwilę pożyć, może w tygodniu ktoś zajrzy oprócz Ciebie i doceni. Bo na razie to wygląda jak bezwładna pukanina jednego strzelca, którego jedyną ambicją jest opróżnić jak najszybciej magazynek.

Kropla drąży skałę. Jestem cierpliwa, a to co robię w dodatku sprawia mi przyjemność. Robię to nie tylko dla tych, którzy tu byli i pozostawili kawałek swojego życia, ale także dla siebie. Kocham piękno pod każdą postacią. W wielu miejscach nie byłam i nie będę, więc te "spacery" cieszą nie tylko oko, ale także inspirują do tego by nie stać w miejscu i tylko patrzeć jak coś umiera. Staram się po prostu podać tę przysłowiową szklankę wody :) I tak, jestem optymistką . Na cmentarzu nie widzę jak pesymista samych krzyży, tylko same "plusy" ;)))

Iwona, budujący jest twój optymizm, ale proza życia wygląda nieco inaczej. Przez ostatnie dni, zdaje się, że poza Tobą, nikt się tutaj "nie wychylał". Nie licząc oczywiście "cichociemnych" miłośników niebanalnej sztuki kreacji rzeczywistości 🤣Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

INDIE / Uttar Pradesh / Delhi

BHUTAN / Paro / Paro

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

NIEMCY / Saksonia-Łużyce / Budziszyn

WłOCHY / Sycylia / Taormina

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2023 Globtroter.pl