Galeria zdjęć

POLSKIE KRAJOBRAZY

POLSKA / w Strzebżeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie / w Strzebżeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie ( chyba napisałem bez błędu ??)

Zdjęcia: w Strzebżeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie  ( chyba napisałem bez błędu ??), w Strzebżeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie, POLSKIE KRAJOBRAZY, POLSKA
odsłon: 2918 | poleca: 2 osób | ocena techniczna: 2.41 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2006-10-16 20:30
Data wykonania
lipiec 2005

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

W trakcie wędrówki po Roztoczu z bratem i jego koleąznką (jeszcze czasy studenckie) udało nam się złapać na stopa wypasioną furke. Kierowca jechał w kierunku Szczebrzeszyna i pyta się nas, czy może być koło Chrząszcza? Na to kuzyn, tak koło tego o którym słyszeliśmy, że tam brzmi w trzcinie. Jakie było nasze zdziwienie kiedy facet wysadził nas obok tego pomnika.

Niestety "m55" z błędami i to kilkoma. Powinno być: "W Szczebrzeszynie ..." . Dalej jest OK.

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

WYSPY ŚWIĘTEGO TOMASZA i KSIĄŻĘCA / Sao Tome / wschodnie wybrzeże

PAKISTAN / Karakorum / Baltoro

BENIN / Południowy / Cotonou

PAKISTAN / Karakorum / Baltoro

ANTARKTYDA / antarktyda / antarktyda

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2018 Globtroter.pl