Galeria zdjęć

Denver i okolice /stan Colorado/

USA / Colorado Springs / Garden of The Gods

Zdjęcia: Garden of The Gods, Colorado Springs, Denver i okolice /stan Colorado/, USA
odsłon: 4188 | poleca: 0 osób | ocena techniczna: 2.41 | ocen: 12 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2008-10-03 12:18
Data wykonania
październik 2006

Opis zdjęcia
brak
Foto-informacje:Park Krajobrazowy

Komentarze do zdjęcia

@dawidfischer
Cóż...widząc, żeś trochę ograniczony w kwestiach pojmowania elementarnych kwestii i tłumaczeń, gdzie dodatkowo stosujesz metodę "jam ci jest tu wyrocznią, wiem wszystko i nie słucham nikogo/niczego" pozwolę zakończyć sobie z Tobą tę bezsensowną dyskusję mądrym powiedzeniem starych ludzi...
"Nie gadaj z du...ą, bo to cię osr...." (a chcę być w miarę "czysty").

Spodnie 370pln , pasek 150pln,polo300.Smiech na portalu bezcenny

Zdjęcia (m.in. to właśnie) umieściłem w celu "zobrazowania" opisywanego swojego wyjazdu do USA. Wydaje mi się, że głupio jest czytać jakąś relację nie wiedząc (i widząc) kto ją napisał...Jeżeli tak nie przystoi, to więcej tego nie uczynię. Na usprawiedliwienie dodam że jestem tutaj "nowy" i dopiero poznaję obyczaje ...

Mie bądz zly. Sam zobacz, fotka by byla calkiem niezla . Ciekawe widoki . Nizle kolory , ale nikt tego nie widzi bo karzdy patrzy na pierwszy plan a to psuje cala koncepcje.

@dawidfisher i @setan
Nie bardzo rozumiem Waszą ironię i sarkazm w komentarzach. Czyżby to oznaczało że Wy na Globtroter.pl umieszczacie wyłącznie zdjęcia kandydujące do National Geographic albo World Press Photo, a to co bardziej "ludzkie" to zrypać trzeba i pojechać z tekstem typu N-K? Taaakie to "cool" jest, hmmmm? Nie powiem..."zarąbiście". Niemniej jednak dzięki i za to.

Idealne na 'Naszą klase" :)

Brawa za odwagie

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2021 Globtroter.pl