Galeria zdjęć

Dworzec w Pradze 1 / Wieża zegarowa

CZECHY / Budynek w pięknym dla współczesnego oka stylu praskiej secesji. / Na szczęście remontowany, na nieszczęście zakryty reklamą pewnej firmy ;-)

Zdjęcia: Na szczęście remontowany, na nieszczęście zakryty reklamą pewnej firmy ;-), Budynek w pięknym dla współczesnego oka stylu praskiej secesji., Dworzec w Pradze 1 / Wieża zegarowa, CZECHY
odsłon: 808 | poleca: 1 osób | ocena techniczna: 3.91 | ocen: 12 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-05-04 00:01
Data wykonania
maj 2008

Opis zdjęcia
Dla tych, którzy chcą porównać - pewien teledysk nakręcony właśnie w tym miejscu: http://www.youtube.com/watch?v=1kj7eBvYv80&feature=related
Foto-informacje:E 500

Komentarze do zdjęcia

brak komentarzy

Polecają to zdjęcieStrefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2020 Globtroter.pl