Galeria zdjęć

Bora Bora

POLINEZJA FRANCUSKA / Bora Bora / Bora Bora

Zdjęcia: Bora Bora, Bora Bora, Bora Bora, POLINEZJA FRANCUSKA
odsłon: 1517 | poleca: 13 osób | ocena techniczna: 4.70 | ocen: 17 | w schowku: 0 osób
Data dodania
2009-09-26 19:45
Data wykonania
lipiec 2007

Opis zdjęcia
brak

Komentarze do zdjęcia

Dobre foto, ale nauczony poziomów m.in. na tym Globie, jakoś mnie w tego typu fotach też zaczęło to razić, że wszystko leci na jedną stronę, co innego gdy to zamierzony zabieg. Ale tutaj to chyba zwykłe niedopatrzenie.

chatki są tak zrobione , że nikt nie zagląda sobie do tej obok bo nie ma takiej możliwości... nurkowanie, łowienie ryb, zwiedzanie wyspy, pływanie w oceanie lub małymi łodziami, itp. jest fajnie na kilka dni - potem nuda... ;-) ale warto...

fajne chatki...ale czy nie jest tam monotonnie? i tak mieć sąsiadów z każdej strony, jeszcze na wakacjach?..nie dla mnie!Strefa Globtrotera

Galeria fotografii

Została stworzona z myślą o prezentacji zdjęć z podróży. Każdy, kto zarejestruje się jako użytkownik serwisu Globtroter.pl ma możliwość dodawania, oceniania (po otrzymaniu 3 Polecam! od innych uzytkowników) i komentowania zdjęć pozostałych autorów.

Uwaga:
za każde dodane zdjęcia, komentarze,oceny i polecanie otrzymujesz punkty w naszej społeczności - przeczytaj o tym. Zapoznaj się także z zasadami publikacji zdjęć.

Jak dodać zdjęcie

  1. Zarejestruj się w naszym serwisie [tutaj]
  2. Przygotuj zdjęcia
    (minimum 1024pix szerokość/wysokość, waga max.: 1MB)
  3. Dodaj opisy wraz ze zdjęciami [tutaj]

Ostatnio Polecane

POLSKA / Dolina Noteci / Nadnoteckie łęgi

GRECJA / - / -

GRECJA / - / -

GRECJA / - / -

GRECJA / - / -

Ostatnio Komentowane

X

Serwis Globtroter.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies). Są one używane w celach reklamowych, statystycznych oraz funkcjonalnych - co pozwala dostosować serwis do potrzeb osób, które odwiedzają go wielokrotnie. Ciateczka mogą też stosować współpracujący z nami reklamodawcy. Czytaj więcej »

Akceptuję Politykę plików cookies

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2001 - 2022 Globtroter.pl